حفاظ پنجره


حفاظ پنجره و نرده بالکن یکی از ضروری ترین و حیاتی ترین انواع حفاظ هایی است که امروزه برای محافظت از حریم منزل و یا مجتمع های اداری استفاده می شود. حفاظ پنجره با نام های نرده پنجره آهنی، گارد پنجره و محافظ پشت پنجره شناخته می شود که حفاظ پنجره ساده و حفاظ پنجره فرفورژه پر فروش ترین نرده های آهنی بازار حفاظ است.

قیمت حفاظ پنجره با توجه به مدل ها و گلنرده های آن متفاوت است. امنیت ساختمان را می‌توان علاوه بر استفاده از درب فلزی محکم، دزدگیر و نرده‌های آهنی درب ساختمان با کمک حفاظ‌های پنجره بسیار بالا برد. طبق آمارهای رسمی ورود اغلب سارقین از پنجره‌های ساختمان به داخل خانه صورت می‌گیرد. بنابراین حفظ و بالابردن امنیت پنجره‌های ورودی ساختمان با استفاده از حفاظ‌های متفاوت و نرده‌های آهنی و فلزی بهترین پیشگیری برای ورود سارقین به داخل منزل است.


حفاظ پنجره

بهترین قیمت حفاظ نرده پنجره

اگر سری به بازار ابزارهای امنیتی ساختمان زده باشید قطعا از هزینه‌های سنگین ابزار امنیتی باخبر هستید. حفاظ‌های پنجره یکی از مقرون به صرفه‌ترین ابزارهای امنیتی ساختمان هستند. تنها هزینه این حفاظ‌ها هزینه سفارش و نصب اولیه نرده‌ها است و مانند دیگر ابزار امنیتی الکتریکی نگران هزینه‌های جانبی، شارژ و خرابی آن‌ها نخواهید بود.


سرویس نصب حفاظ پنجره

استفاده از حفاظ پنجره با قیمت مناسب یکی از مقوله‌های بسیار ضروری در ساختمان‌سازی می‌باشد. اما این حفاظ‌ها چه ویژگی‌ها و مزایایی دارند ؟ انواع نرده حفاظ‌های پنجره امروزه در طرح‌ها و مدل‌های مختلفی تولید و روانه‌ی بازار می‌شوند. با شناخت کافی از این مدل‌ نرده توجه به کیفیت و قیمت‌ آن ها قادر خواهید بود انتخابی مناسب داشته باشید. استفاده از حفاظ پنجره یکی از مقوله‌های بسیار ضروری در ساختمان‌سازی می‌باشد. اما این حفاظ‌ها چه ویژگی‌ها و مزایایی دارند؟ در این مقاله قصد داریم به بررسی انواع حفاظ پنجره بپردازیم. هم‌چنین به ضرورت استفاده از این تجهیزات پی خواهیم برد. استفاده از حفاظ آهنی پنجره مدرن به دلایل مختلفی انجام می‌شود. این مسئله بستگی به محل استفاده حفاظ و نوع آن دارد. به عنوان مثال حفاظ یا نرده پنجره گاهی برای افزایش امنیت و پیشگیری از ورود سارقین و … به خانه نصب می‌شود. البته گاهی ممکن است بعضی پنجره‌ها در طبقه‌های بالا دارای نرده باشند. در چنین شرایطی علاوه بر سدی برای پیشگیری از ورود دیگران، نرده در حفظ امنیت ساکنین خانه به ویژه کودکان خردسال نقش ایفا می‌کند.

حفاظ پنجره نرده ای موضوعی متفاوت از حفاظ دیوار است و وجود آن حتی با داشتن نرده روی دیوار هم حفاظ پنجره نرده ای نصب حفاظ فنسی پنجره دو جداره ضروری است؛ به‌خصوص وقتی که دسترسی به پنجره خانه شما از بیرون چندان دشوار نباشد. حفاظ پنجره را از دو دیدگاه درونی و بیرونی میتوان بررسی کرد و در هر دو دیدگاه به بعد ماده و معنای آن نیز توجه نمود. از ابعاد مادی نرده پنجره میتوان به بعد حفاظت و صیانت آن اشاره نمود که آدمی را از ناهنجاری های وارده از دنیای بیرون و اختلالات روانی درونی همچون سپری ستبر محفوظ می کند. یکی از روش‌های اصولی محافظت و پوشش پنجره و در ساختمان از عوامل مختلف بیرونی، ساخت حفاظ پنجره و در است. با نصب حفاظ مخصوص بر روی انواع پنجره و در در ساختمان‌های مسکونی و تجاری امکان رخ دادن بسیاری از حوادث کاهش پیدا کرده است و نمای ساختمان زیبا تر به نظر می‌آید. امروزه ساخت حفاظ در و پنجره توسط افراد متخصص و کار بلد در این زمینه و بر اساس نوع درب و پنجره صورت می‌گیرد.


قیمت حفاظ پنجره

اگر در محله‌ای زندگی می‌کنید که آمار سرقت در این محله بالا است و یا طرح و مدل ساختمان به‌ گونه‌ای است که پنجره‌ها کاملا قابل دسترسی از خیابان و کوچه مجاور هستند بهتر است برای حفظ امنیت بیشتر از نرده‌های سر تا سری و آهنی مقاوم برای حفاظ پنجره‌ها استفاده کنید. استفاده از قفل‌های کوچک برای حفاظ‌های پنجره راه ورود به ساختمان از طریق پنجره را تقریبا غیر ممکن می‌کنند.

ویژگی های منحصر به فرد حفاظ پنجره نرده ای

1- حس امنیت با داشتن حفاظ پنجره نرده ای

2- سبک و طراحی های منحصر به فرد در ابعاد مختلف

3- جنس مورد استفاده حفاظ پنجره نرده ای


نرده پنجره

یکی دیگر از مهم‌ترین مزایای حفاظ تراس و نرده‌های پنجره مراقبت، حفظ سلامت و امنیت کودکان و حیوانات خانگی شما است.سقوط کودکان از پنجره و فرار کردن حیوانات خانگی یکی از شایع‌ترین مشکلات پنجره‌های بدون حفاظ است. با استفاده از حفاظ‌های پنجره با خیال راحت پنجره ها را باز کنید و نگران سلامت و امنیت کودکان و پت‌های خانگی‌تان نباشید. استفاده از انواع نرده‌های پنجره باعث می‌شود تا شما خاطرتان برای ترک خانه آسوده‌تر شود. حفاظ پنجره معمولاً فلزی‌ست و در اندازه‌ها و ابعاد مختلفی با توجه به اندازه‌ی پنجره طراحی می‌شود. این نرده‌ها شکل‌ها و مدل‌های متنوعی دارند. به عنوان مثال یکی از نمونه‌ی این نرده‌ها، نرده‌ی فلزی می‌باشد. استفاده از میلگردها و قوطی‌های آهنی در این نرده‌های باعث استحکام بالای آن‌ها می‌شود. از طرفی نرده بالکن و تراس به عنوان یکی از اجزای جدانشدنی بالکن شناخته می‌شود. این نرده در حفظ جان و امنیت افراد درون بالکن نقش مهم‌تری ایفا می‌کند. این نرده‌ها نیز هم‌چون نرده‌های پنجره انواع مختلفی داشته و به کمک مواد اولیه متنوعی ساخته می‌شوند.


حفاظ پنجره آهنی

هرچه هدف سرقت ساده تر باشد و از موانع امنیتی کم برخوردار باشد و از حفاظ های روی دیوار، درب های فلزی با کیفیت و یا حفاظ درب و پنجره استفاده نکرده باشد می توان گفت هدف بسیار آسان و سریعی برای سرقت شناخته می شود پس بهتر است قبل از این اتفاق ناخوشابند و بسیار آسیب زننده به فکر بهبود هر چه بهتر امنیت محل کار و زندگی تان باشید و تمامی نقص های امنیتی که به راحتی توسط سارقان شناسایی می شود را خودتان هر چه زودتر برطرف کنید توجه به امنیت بالکن به خصوص در طبقات اول و دوم ساختمان که ورود افراد غیر مجاز از طریق آن به سادگی امکان پذیر است بسیار اهمیت دارد و نباید از آن ساده گذشت به دلیل این که که انتخاب حفاظ پنجره مناسب برای منزل بسیار موضوع با اهمیت و قابل توجهی است ما به شما پیشنهاد می دهیم تا در ادامه این مقاله همراهمان باشید تا ویژگی ها، قیمت و مدل های مختلف حفاظ ها را را بررسی کنیم البته شما می توانید با برای مشاوره دقیق تر برای پروژه خودتان از کارشناسان ما راهنمایی بگیرید تا بهترین و درست ترین انتخاب را داشته باشید.


حفاظ پنجره فلزی

ضرورت استفاده از این نوع حفاظ ها هنگامی پر رنگ می شود که شما قصد ترک ساختمان و یا مجتمع را برای مدتی داشته باشید و علاوه بر قفل تمامی درب های منزل و حتی استفاده از حفاظ های درب مطمئن و با کیفیت هنگام برگشت به خانه متوجه می شوید که بدون شکستن و یا باز شدن قفل درب ها، از منزل شما سرقت شده و تمامی وسایل ارزشمند شما از دست رفته اند و با اندکی بررسی متوجه ورود سارقان از طریق پنجره می شوید . پنجره های بنا که در حکم چشم و گوش و بینی و دهان آن بوده و تنها محل ارتباطی بنا با دنیای خارج هستند که به ساکنین آن امکان میدهد با محیطی که جزوی از آن هستند در تعامل باشند از اهمیت بالایی برخوردارند و با وجود چنین نرده های زیبایی که در معنای روح شان بوده کیفیتی دو چندان پیدا کنند. در ادامه به بررسی قیمت حفاظ پنجره می پردازیم.


حفاظ پنجره منزل

بهتر است در ابتدا این را در نظر داشته باشید که نرده حفاظ های پنجره به نسبت سایر حفاظ ها از قیمت بسیار مناسب تری برخوردار هستند و به همین علت است که استفاده از آن ها بسیار مناسب است زیرا در مقابل ارزش بسیاری که تولید می کنند نیاز به صرف هزینه گزافی ندارند و با قیمتی به صرفه شما می توانید خیالتان را از بابت امنیت پنجره راحت کنیدیکی دیگر از موارد قابل توجه این است که در این نوع حفاظ پنجره ها به جای پیچ و مهره از جوش های قوی و با کیفیت دوطرفه استفاده می شود . مزیت دیگری که حفاظ های پنجره برای شما فراهم می کنند در کنار حفظ امنیت حریم منزل شما، امکان سقوط از طبقات را بسیار کاهش می دهند به خصوص اگر شما کودکی در منزل دارید حتما نیاز است که توجه بیشتری برای خرید حفاظ پنجره تان به خرج بدهید .


حفاظ پنجره متحرک آکاردئونی

حفاظ‌ها و نرده‌های پنجره را می‌توان بر اساس معیارهای مختلفی تقسیم بندی کرد. به عنوان مثال با بررسی این تجهیزات بر اساس ماده‌ی اولیه مورد استفاده در ساخت آن‌ها می‌بینیم که این نرده‌ها از مواد مختلفی ساخته می‌شوند. بهترین راه این است که در قبل از خرید حفاظ پنجره حتما به ویژگی‌ها و در جنس‌هایی که تولید میشوند دقت کرد. حفاظ‌ های پنجره از جنس‌ها و در مدل‌های مختلفی تولید و روی پنجره‌های محل زندگی شما نصب می‌شوند. انتخاب نوع حفاظ بستگی به محل نصب آن دارد و موضوع با اهمیتی است زیرا حفاظ‌ها دارای میزان مقاومت متفاوتی هستند و می‌توانند مانعی برای تابش نور به داخل محیط خانه یا آپارتمان شما بشوند.


عکس حفاظ پنجره

1-حفاظ پنجره مدرن

حفاظ پنجره مدرن از محبوب ترین و پرطرفدار ترینن انواع حفاظ ها می باشد این نوع حفاظ در عین سادگی بسیار زیبا است و مناسب سلیقه هایی است که به طرح های مینیمال و بدون جزئیات فروان علاقه دارند ساختار این نوع نرده متشکل از پروفیل های آهنی است که با چینش عمودی و افقی در کنار یکدیگر قرار گرفته اندو سازه مستحکم و منسجم را تشکیل داده اند
این نوع حفاظ به سبب وزن کمتری که داردو طراحی ساده تر در بین مدل ها از پایین ترین قیمت برخوردار است

2-حفاظ فرفورژه پنجره

نرده حفاظ پنجره که طرح فرفورژه دارند بر خلاف طرح مدرن پر از جزئیات و طرح های منحنی با گل و بوته های در هم پیچیده هستند که از آهن و چدن فرم داده شده ساخته شده اند این مدل مخصوص افرادی ست که به طرح های شلوغ و کار شده علاقه مند هستند و از سادگی طرح مدرن لذت نمی برند


حفاظ پنجره طبقه اول

استفاده از انواع حفاظهای پنجره باعث می‌شود تا شما خاطرتان برای ترک خانه آسوده‌تر شود. حفاظ پنجره معمولاً فلزی‌ست و در اندازه‌ها و ابعاد مختلفی با توجه به اندازه‌ی پنجره طراحی می‌شود. این نرده‌ها شکل‌ها و مدل‌های متنوعی دارند. به عنوان مثال یکی از نمونه‌ی این نرده‌ها، نرده‌ی فلزی می‌باشد. استفاده از میلگردها و قوطی‌های آهنی در این نرده‌های باعث استحکام بالای آن‌ها می‌شود.

چند مدل حفاظ پنجره در ایمن سنترال تولید میگردد ؟

از حفاظ های تولیدی ایمن سنترال می توان به حفاظ پنجره ساده ، حفاظ پنجره دو جداره، حفاظ پنجره مدرن، فرفورژه، لوکس، CNC اشاره نمود.

حفاظ پنجره برای امنیت مناسب است؟

از مزایای استفاده از حفاظ پنجره می توان به جلوگیری از ورود سارقین و سقوط افراد اشاره نمود.

انواع حفاظ پنجره چیست؟

از پرکاربردترین مدل ها حفاظ پنجره آهنی ساده و دوجداره، مدرن، فرفورژه، سی ان سی و لوکس نام برد.

قیمت حفاظ پنجره چگونه محاسبه می شود؟

قیمت حفاظ پنجره با توجه به مدل انتخابی شما به صورت متر مربع محاسبه می شود.

حفاظ‌ها و نرده‌های دزد گیر پنجره را می‌توان بر اساس معیارهای مختلفی تقسیم بندی کرد. به عنوان مثال با بررسی این تجهیزات بر اساس ماده‌ی اولیه مورد استفاده در ساخت آن‌ها می‌بینیم که این نرده‌ها از مواد مختلفی ساخته می‌شوند. بی‌شک فراوانی انواع مختلف این نوع حفاظ را مشاهده کرده‌اید. در برخی مواقع این حفاظ شامل برخی قوطی‌های فلزی‌ست که به موازات یکدیگر بر یک قاب نصب شده‌اند. اما امروزه این نوع حفاظ‌ها تنوع بالاتری داشته و از طراحی‌های جذابی برخورداند. این حفاظ‌ها با توجه به اندازه‌ی پنجره طراحی شده و ساختاری صلب و محکم دارند. یکی از نکات بسیار مهم در ساخت این نرده‌های عدم ایجاد فضای خالی در لابه‌لای آن‌ها می‌باشد. نگهداری از حفاظ آهنی کار بسیار دشواری نیست. کافی‌ست از به کار رفتن ضد زنگ در رنگ‌آمیزی حفاظ مطمئن شوید.

بی‌شک به فراوانی انواع مختلف این نوع حفاظ های آهنی پنجره را مشاهده کرده‌اید. در برخی مواقع این حفاظ شامل برخی قوطی‌های فلزی‌ست که به موازات یکدیگر بر یک قاب نصب شده‌اند. اما امروزه این نوع حفاظ‌ها تنوع بالاتری داشته و از طراحی‌های جذابی برخورداند. این حفاظ‌ها با توجه به اندازه‌ی پنجره طراحی شده و ساختاری صلب و محکم دارند. یکی از نکات بسیار مهم در ساخت این نرده‌های عدم ایجاد فضای خالی در لابه‌لای آن‌ها می‌باشد. نگهداری از حفاظ آهنی کار بسیار دشواری نیست. کافی‌ست از به کار رفتن ضد زنگ در رنگ‌آمیزی حفاظ مطمئن شوید. این نوع حفاظ‌ها مقاومت بالایی در برابر شرایط آب و هوایی و رطوبت دارد اما بعد از گذشت مدتی ممکن است این حفاظ‌ها زنگ زده و زیبایی ظاهر خود را از دست بدهد به همین دلیل نیازمند مراقبت و توجه همیشگی هستند. در ویلاهای خارج از شهر که پنجره‌های بزرگی دارند، معمولا از این نوع حفاظ استفاده می‌کنند.


خرید انواع حفاظ پنجره

بالا بردن زیبایی ساختمان با استفاده از حفاظ‌های جذاب و به‌روز پنجره‌ها

حفاظ پنجره‌ها تاثیر به سزایی در نمای ساختمان و شکل ظاهری ساختمان دارند. نرده‌های زیبا و مدرن جلوه خاص و ویژه‌ای به ساختمان شما می‌دهند. با هماهنگ کردن طرح و مدل نرده‌های حفاظ پنجره با نرده‌ تراس می‌توانید جذابیت و زیبایی نمای ساختمان‌تان را دو چندان کنید.

حفاظ پنجره برای نخستین بار در دوره سلطنتی تئودور در انگلستان و همچنین در دوره الیزابت، از حفاظ به عنوان پوشش اصلی پنجره ها استفاده شد. این حفاظ ها که به دلیل ساختار خاص پنجره ها در آن زمان که به سمت داخل باز می شد، زمانی که در حالت بسته قرار می گرفت پنجره ها را در مقابل گزند باران و نور خورشید حفظ کرده و در عین حال حریم داخلی را نیز محفوظ نگه می داشت. زمانی که این حفاظ ها به داخل باز می شد، در طرفین پنجره مقابل دیوار به عنوان پانل های دکوراتیو قرار می گرفت. به تدریج با تغییر در ساختار پنجره ها، ساختار و مدل حفاظ ها نیز تغییر کرد و مدل هایی رایج شدند که در قسمت خارجی پنجره ها نصب و به سمت بیرون باز می شدند. ساخت حفاظ پنجره، بخش کوچکی از خدمات ساختمانی است که در آن می‌توان سایت و اپلیکیشن "خدمت از ما" را بعنوان یک ارتباط دهنده‌ی بین متخصصین ساخت تجهیزات ساختمانی و مشتریان و کاربران متقاضی در این زمینه معرفی نمود. در این خصوص روزانه افراد زیادی با داشتن تجربه و قابلیت بالا عضو بازار آنلاین "ایمن سنترال" شده و آمادگی لازم را برای ارائه خدمات به مشتریان دارند.

یکی از نقاط تمایز میان انواع نرده‌های پنجره طراحی آن‌ها می‌باشد. امروزه انواع این نرده‌ها با طرح‌های مختلف کلاسیک، مدرن و … تولید می‌شوند. استفاده از تزئینات و اجزای مختلف و … از نقاط قوت این نرده‌ها می‌باشد. از طرفی برخی از نرده‌ها قابلیت باز و بسته شدن دارند. لذا می‌توان که آن‌ها را به دو نوع ثابت و متحرک تقسیم کرد. به کارگیری انواع طرح‌ها نظیر نعل‌اسبی، بته جقه و … سبب ایجاد ظاهری زیبا در نرده پنجره می‌شود. یکی از فلزاتی که این روزها به فراوانی از آن در ساخت حفاظ پنجره ، بالکن و حتی راه‌پله استفاده می‌شود، استیل است. این فلز ظاهری بسیار زیبا و براق دارد. استفاده از نرده های استیل باعث ایجاد فضایی مدرن و زیبا می‌شود. البته باید توجه داشته که انتخاب نرده بستگی فراوانی به نوع معماری ساختمان دارد. به این ترتیب که باید توجه داشته باشید برای معماری کلاسیک و یا مدرن نرده مناسب و هماهنگ با دیگر اجزای ساختمان انتخاب کنید.

ساخت حفاظ های پنجره و در امروزه با پیشرفت و تغییر سبک‌های طراحی نمای ساختمان قابل تغییر و هماهنگ شدن است. انواع حفاظ در و پنجره آکاردئونی متحرک، دو جداره، فرفورژه، ساده، با قابلیت نصب گلدان بصورت حفاظ پنجره مدرن طراحی و ساخته شده و متناسب با سلیقه و نوع درب و پنجره قابل نصب است. یک عکس حفاظ پنجره از نوع مدرن قابل مشاهده است.


گارد آهنی پشت پنجره

حفاظ پنجره متحرک

حفاظ پنجره متحرک که بارزترین نمونه ی آن حفاظ پنجره و درب آکاردئونی است، با قابلیت نصب بر پنجره‌های بیرونی ساخته شده است. این نوع حفاظ پنجره در جنس و نوع های مختلف طراحی شده و اما از نظر امنیتی به نسبت دیگر انواع ساخت حفاظ پنجره و در ضعیف است.


محافظ نرده ای پنجره آپارتمان و خانه

حفاظ پنجره از داخل

انواع ساخت حفاظ پنجره و در بصورت آهنی، استیل، فرفورژه و آهنی ساده را می توان برای داخل پنجره و در نیز نظر گرفت. اصولا نصب حفاظ پنجره و در از داخل با تقاضای مشتریان صورت می‌گیرد. گاها این دسته از افراد تمایل دارند نصب حفاظ روی نمای ساختمان تاثیر ندارد.

یکی از نقاط تمایز میان انواع نرده‌های پنجره طراحی آن‌ها می‌باشد. امروزه انواع این نرده‌ها با طرح‌های مختلف کلاسیک، مدرن و … تولید می‌شوند. استفاده از تزئینات و اجزای مختلف و … از نقاط قوت این نرده‌ها می‌باشد. از طرفی برخی از نرده‌ها قابلیت باز و بسته شدن دارند. لذا می‌توان که آن‌ها را به دو نوع ثابت و متحرک تقسیم کرد. به کارگیری انواع طرح‌ها نظیر نعل‌اسبی، بته جقه و … سبب ایجاد ظاهری زیبا در نرده پنجره می‌شود. در خصوص انتخاب حفاظ و نرده‌ی پنجره و همچنین بالکن باید به نکات مختلفی توجه کرد. گفتیم این‌که چه نوع حفاظی انتخاب می‌کنید به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال یکی از این عوامل ابعاد پنجره می‌باشد.

نکات مهم در انتخاب نرده پنجره

در خصوص انتخاب حفاظ و نرده‌ ی پنجره باید به نکات مختلفی توجه کرد. گفتیم این‌که چه نوع حفاظی انتخاب می‌کنید به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال یکی از این عوامل ابعاد پنجره می‌باشد. در ادامه قصد داریم به برخی از مهم‌ترین نکاتی که در این زمینه باید به آن‌ها توجه داشته باشید اشاره می‌کنیم.


تأثیر استفاده از حفاظ پنجره و نرده پنجره بر روی زیبایی و دکوراسیون داخلی خانه

استحکام نرده، مسئله‌ای بسیار حیاتی

گفتیم که یکی از وظایف اصلی حفاظ پنجره ایجاد امنیت می‌باشد. لذا این نرده باید بتواند از ورود افراد به درون خانه جلوگیری کند. در چنین شرایطی نیاز است که نرده از نظر استحکام و تغییرناپذیری در سطح مطلوبی قرار داشته باشد. البته این استحکام تنها به ساختار نرده محدود نمی‌شود. در ادامه به نکته‌ی مهم دیگری در خصوص استفاده از نرده حفاظ پنجره قیمت آن باید به آن توجه کرد اشاره می‌کنیم.


چگونه می‌توانیم انتخاب بهترین شرکت نصب حفاظ پنجره و نرده پنجره را داشته باشیم؟

نصب حرفه‌ای و صحیح نرده پنجره

یکی از فاکتورهای بسیار مهم که در استحکام نرده و حفاظ نقش مهمی ایفا می‌کند، نصب صحیح نرده می‌باشد. همان‌طور که می‌دانید گاهی ممکن است افرادی به قصد ورود به خانه سعی در تخریب نرده داشته باشند. در چنین مواقعی نرده باید از استحکام کافی برخوردار بوده و به راحتی قابل جدا شدن از محل خود نباشد. برای نصب نرده و حفاظ حتماً از افراد متخصص بهره ببرید. این افراد با توجه به استانداردهای مهم در این زمینه، نرده را به بهترین و محکم‌ترین شکل نصب می‌کنند.


آیا استفاده از حفاظ پنجره و نرده پنجره الزامی است؟

ویژگی‌ها و مزایای حفاظ پنجره

در بخش‌های قبل در خصوص انواع حفاظ‌های پنجره مطالبی را ارائه کردیم. دیدید که استفاده از این تجهیزات سبب افزایش ایمنی خانه و بالا رفتن امنیت می‌شود. این مسئله را شاید به‌تنهایی بتوان عاملی برای ضروری بودن استفاده از این نرده‌ها دانست. اما این نرده‌ها علاوه بر استحکامشان که سبب ایجاد امنیت می‌شود، ویژگی‌های دیگری نیز دارند. در ادامه به برخی از این ویژگی‌ها خواهیم پرداخت.


تفاوت بین حفاظ پنجره و شبکه جلوی پنجره

زیبایی و تنوع در طراحی

انواع نرده‌های پنجره با توجه به طراحی و نوع ساخت‌شان تاثیر به‌سزایی در نمای بیرونی ساختمان دارند. با طراحی استاندارد و هوشمندانه این نرده‌ها می‌توان از آن‌ها المان‌هایی با تاثیر فوق‌العاده بر معماری خانه ساخت. هماهنگی بین این نرده‌ها و نرده‌ی پله‌ها و همچنین حفاظ‌های روی دیوار می‌تواند یکی ترکیب زیبا پدید بیاورد.


نحوه نگهداری و تعمیر حفاظ پنجره و نرده پنجره

قیمت حفاظ پنجره متحرک

قیمت حفاظ پنجره متحرک: این نوع حفاظ خانه را در برابر سارقان حفاظت می کنند. و قابل جا به جایی و حرکت است.یک نوع آن حفاظ آکاردئونی است که جلوی در آپارتمان یا اداره نصب می شود. و یک راه حل برای افرادی که نیازمند محافظت دائم ندارند مناسب می باشد.

امنیت حفاظ پنجره متحرک: این حفاظ ها می توانند یک یا چند قفل داشته ، که این قفل ها می توانند داخلی باشند و به دلیل داشتن میله های فلزی محکم جدا کردن و بریدن آنها و همچنین عبور از آنها امکان پذیر نیست.انواع آن؛ حفاظ پنجره متحرک با هاماس، حفاظ پنجره جالیزی، حفاظ پنجره استیل هستند.

حفاظ پنجره متحرک با هاماس: از انواع جدید است. کیفیت و امنیت بالا دارد، ساختار آنها شبیه سایه بان است؛ همچنین در مواجه شدن با باد و طوفان با سرعت زیاد هم محکم هستند، و از فلز یا چوب ونیل ساخته می شود.

حفاظ پنجره متحرک جالیزی: جلوی ‌ورود نور به فضای ساختمان را می گیرد. دارای کیفیت و امنیت بالایی است.

حفاظ پنجره متحرک استیل: در برابر رطوبت و زنگ زدگی مقاوم هستند؛ براساس سلیقه فرد ساخته می شوند. طرح های مختلفی دارند.

مزایای استفاده از حفاظ پنجره متحرک: در مواقع اضطراری می توان از این نوع پنجره ها راحت خارج شد. به هیچ عنوان نمی شود از میان نرده های آن رد شد، تمیز کردن آنها آسان است. می شود به راحتی با کنار زدن این حفاظ از داخل خانه نمای بیرونی را تماشا کرد؛ زمانی که آسیب ببیند میتوان به راحتی آن را عوض کرد.

نصب پنجره های دو جداره: ابتدا باید قاب گذاشته شود تا ریل به راحتی حرکت کند. در مواردی که نیازی به ریل نیست با توجه به جنس آن توسط جوشکاری متصل می شود. باید استحکام آن باشد که وزن حفاظ را تحمل کند. نصب ان زیاد زمان بر نبوده و باید توسط افراد ماهر صورت گیرد.

قیمت حفاظ پنجره دو جداره: قیمت آن به عوامل گوناگونی مانند: طراحی ، کیفیت ، جنس حفاظ، ابعاد و مدل حفاظ متحرک بستگی دارد. حفاظ پنجره متحرک آکاردئونی قیمت آن نسبت به سایر حفاظ ها مناسب تر است، و همچنین حفاظ هایی که جنس فولادی دارند به دلیل مقاومت و استحکام بالا قیمت آنها از جنس آهن بیشتر است.
طرح‌های مختلف حفاظ پنجره و نرده پنجره

حفاظ پنجره باز شو

حفاظ پنجره بازشو: استفاده از پنجره های بزرگ برای ورود هوا و نور خورشید به داخل منزل مناسب می باشد که البته با مشکلاتی همراه هستند که در این صورت باید از نرده های فلزی مانند حفاظ پنجره باز شو استفاده شود. شما می توانید برای حفاظت از تامین امنیت ساختمان خود از انواع حفاظ ها استفاده کنید یکی از این نوع حفاظ ها، حفاظ

پنجره باز شو می باشد.که زیبایی و کیفیت از عوامل مهم برای انتخاب آنها می شود. این نوع حفاظ پنجره ها از جنس آهن و به صورت مشخص ساخته می شود و لوزی شکل بوده و مانند یک درب ضد سرقت قابل استفاده برای زمانی که در منزل نیستید مناسب است.

انواع حفاظ پنجره باز شو: کلاسیک، مدرن، فرفورژه، دوجداره آهنی متحرک در داخل، درب باز شوی پیچی، ایتالیایی، سلطنتی می باشند. مدل فرفورژه و آهنی نسبت به بقیه مدل ها اهمیت بیشتری دارند.

ویژگی های حفاظ پنجره باز شو: حفاظت از پنجره در برابر حوادث طبیعی، دارای رنگ بندی های زیبا، حس امنیت، لوکس و لاکچری بودن آن، از ورود سارقین یا هر شی دیگری به داخل جلوگیری می کند، مقاوم و مستحکم است.

هنگام خرید حفاظ پنجره باز شو باید به جنس آن توجه خاصی کرد به دلیل آنکه اگر جنس حفاظ غیر استاندارد باشد در برابر رطوبت و سایر حوادث مقاومت چندانی از خود نشان نمی دهد؛ هر چه قدر که جنس آن بهتر باشد قیمت آن نیز بیشتر است. همینطور شما میتوانید در هر سبک و طرحی که خواستید با توجه به مقاوم بودن حفاظ آنها را خریداری کنید.


مواد اولیه استفاده شده در ساخت حفاظ پنجره و نرده پنجره

حفاظ پنجره چیست و چرا به آن نیاز دارید؟

حفاظ آهنی یا نرده پنجره نوعی وسیله ایمنی است که برای جلوگیری از تصادف و جلوگیری از مزاحمان بر روی پنجره ها نصب می شود. این یک جزء ضروری برای خانه ها، آپارتمان ها و ساختمان های تجاری است. حفاظ آهنی علاوه بر تامین ایمنی، ظرافت و سبکی را به ملک شما می بخشد. اگر به دنبال خرید و نصب حفاظ آهنی برای پنجره های خود هستید، چندین نکته وجود دارد که باید در نظر بگیرید.


آیا حفاظ پنجره و نصب نرده پنجره کمک به کاهش هزینه‌های انرژی می‌کند؟

چگونه پنجره را برای محافظت اندازه گیری کنیم؟

اندازه گیری دقیق هنگام خرید حفاظ آهنی برای پنجره های شما بسیار مهم است. برای اندازه گیری پنجره های خود، با اندازه گیری عرض و ارتفاع دهانه شروع کنید. مطمئن شوید که هر قالب یا قاب را در اطراف پنجره قرار دهید. سپس می توانید از این اندازه گیری ها برای تعیین اندازه و شکل حفاظ پنجره مورد نیاز استفاده کنید. توصیه می شود برای اطمینان از اندازه گیری های دقیق و نصب مناسب با یک نصاب حرفه ای مشورت کنید.


محافظ پنجره و نصب نرده پنجره در برابر سرقت و دزدی

چه عواملی بر قیمت گارد پنجره تأثیر می گذارد؟

قیمت حفاظ آهنی بسته به عوامل متعددی مانند اندازه پنجره، نوع مواد استفاده شده و طرح متفاوت است. هزینه نیز به پیچیدگی نصب و موقعیت ملک بستگی دارد. به طور کلی، هرچه پنجره بزرگتر باشد، حفاظ آهنی گرانتر خواهد بود. علاوه بر این، اگر طراحی پیچیده باشد یا نیاز به سفارشی سازی داشته باشد، هزینه افزایش می یابد. با این حال، توجه به این نکته حائز اهمیت است که قیمت گارد پنجره در مقایسه با ارزشی که از نظر ایمنی و زیبایی ایجاد می کند، سرمایه گذاری کمی است.


چگونه می‌توانیم از باز شدن حفاظ پنجره و نرده پنجره جلوگیری کنیم؟

چگونه حفاظ پنجره مناسب برای دارایی خود انتخاب کنیم؟

انتخاب حفاظ آهنی مناسب برای اموال شما می تواند بسیار دشوار باشد، اما با راهنمایی صحیح، لازم نیست. هنگام انتخاب حفاظ آهن، طرح، جنس و دوام را در نظر بگیرید. طراحی باید تکمیل کننده معماری ملک شما باشد و به جذابیت زیبایی شناسی آن بیافزاید. موادی مانند آهن فرفورژه و آلومینیوم به دلیل دوام و مقاومت در برابر سایش انتخاب های محبوبی هستند. علاوه بر این، فرآیند نصب را در نظر بگیرید و افراد حرفه ای را انتخاب کنید که خدمات قابل اعتماد و کارآمدی ارائه می دهند.


نصب حفاظ پنجره و نرده پنجره چه مدت زمانی طول می‌کشد؟

نصب حفاظ پنجره چقدر طول می کشد؟

زمان لازم برای نصب گارد پنجره بستگی به اندازه و پیچیدگی پروژه دارد. به طور معمول، پنجره های کوچکتر را می توان در عرض چند ساعت نصب کرد، در حالی که پروژه های بزرگتر ممکن است چند روز طول بکشد. فرآیند نصب شامل اندازه‌گیری و برش حفاظ آهنی برای تناسب با دهانه پنجره، سوراخ کردن قاب یا دیوار و محکم کردن حفاظ در محل است. مهم است که نصابان با تجربه ای را انتخاب کنید که بتوانند به طور موثر کار کنند و اطمینان حاصل کنند که حفاظ پنجره به درستی ایمن شده است.


نصب حفاظ پنجره و نرده پنجره توسط خودم یا توسط پیمانکار؟

مزایای نصب حفاظ پنجره چیست؟

نصب گارد پنجره مزایای بی شماری را برای اموال شما به همراه دارد. واضح ترین مزیت ایمنی است، زیرا از تصادف جلوگیری می کند و مانع از ورود متجاوزان از پنجره می شود. علاوه بر این، حفاظ آهنی با افزایش جذابیت آن و دادن ظاهری شیک و زیبا به ملک شما ارزش می بخشد. علاوه بر این، حفاظت آهنی بادوام است و به حداقل تعمیر و نگهداری نیاز دارد، که آن را به یک سرمایه گذاری مقرون به صرفه و طولانی مدت تبدیل می کند. با در نظر گرفتن این مزایا، نصب حفاظ آهنی یک انتخاب هوشمندانه برای هر صاحب ملکی است که به دنبال افزایش ایمنی و سبک است.

نرده پنجره ساده و شیک در ایمن سنترال یک راه حل ایمنی پنجره مدرن و زیبا برای ساختمان های مسکونی و تجاری است. این از مواد با کیفیت بالا ساخته شده است که دوام و امنیت را فراهم می کند و ایمنی کودکان و حیوانات خانگی را تضمین می کند و در عین حال امکان دید بدون مانع را فراهم می کند. این محصول به گونه ای طراحی شده است که ارزش زیبایی شناختی اموال شما را افزایش دهد و در عین حال حداکثر محافظت را ارائه دهد.

اگر به دنبال یک راه حل مطمئن و شیک ایمنی پنجره هستید، نرده پنجره ساده و شیک در ایمن سنترال یک انتخاب عالی است. این یک مانع بسیار موثر در برابر سقوط است و یک لایه محافظتی اضافی در برابر سارقان و مزاحمان ایجاد می کند. این محصول تست شده و ثابت شده است که استانداردهای ایمنی را برآورده می کند، و نصب آن آسان است، که آن را به یک انتخاب ایده آل برای صاحبان خانه و صاحبان مشاغل تبدیل می کند.

خرید نرده پنجره ساده و شیک در ایمن سنترال فرآیندی ساده است. برای سفارش می توانید از وب سایت آنها بازدید کنید یا با تیم خدمات مشتری آنها تماس بگیرید. این محصول در اندازه‌های مختلف متناسب با نیازهای خاص شما موجود است و شما می‌توانید از میان طیف رنگ‌ها و پرداخت‌هایی برای تکمیل سبک موجود ملک خود انتخاب کنید. پس از خرید، زمان تحویل بسته به موقعیت مکانی شما متفاوت است.


مزایا و معایب استفاده از حفاظ پنجره و نرده پنجره
مقایسه قیمت حفاظ پنجره و نرده پنجره در بازار
شرکت‌هایی که به نصب حفاظ پنجره و نرده پنجره می‌پردازند
نحوه قیمت‌گذاری برای حفاظ پنجره و نرده پنجره

نرده پنجره ساده و شیک در ایمن سنترال چه مزایایی دارد؟

نرده پنجره ساده و شیک در ایمن سنترال مزایای بی شماری را برای صاحبان خانه و صاحبان مشاغل به طور یکسان ارائه می دهد. سطح بالایی از ایمنی و امنیت را فراهم می کند و تضمین می کند که دارایی شما در برابر سقوط و مزاحمان محافظت می شود. این محصول بسیار بادوام است و به حداقل تعمیر و نگهداری نیاز دارد و در دراز مدت آن را به یک راه حل مقرون به صرفه تبدیل می کند. علاوه بر این، نرده شیک و مدرن است و جذابیت بصری ملک شما را افزایش می دهد و در عین حال آرامش خاطر را فراهم می کند.


قیمت حفاظ پنجره و نصب نرده پنجره چقدر است؟

قیمت نرده پنجره ساده و شیک در ایمن سنترال چقدر است؟

قیمت نرده پنجره ساده و شیک در ایمن سنترال بسته به سایز و روکش انتخابی شما متغیر است. این محصول دارای قیمت رقابتی است و ارزش بسیار خوبی برای پول ارائه می دهد. لازم به ذکر است که قیمت شامل نصب نمی شود که هزینه اضافی خواهد داشت. با این حال، این شرکت خدمات نصب و راه اندازی مقرون به صرفه ای را ارائه می دهد که توسط متخصصان مجرب انجام می شود.

نرده پنجره ساده و شیک در ایمن سنترال برای نصب آسان طراحی شده است. این شرکت دستورالعمل‌های نصب دقیقی را ارائه می‌کند که می‌تواند توسط افرادی که مهارت‌های اولیه را دارند دنبال کنند. با این حال، اگر ترجیح می دهید نرده را به صورت حرفه ای نصب کنید، این شرکت خدمات نصب را نیز با هزینه اضافی ارائه می دهد. زمان صرف شده برای نصب محصول به اندازه کار بستگی دارد، اما معمولا نصب چندین ساعت طول می کشد.


حفاظ پنجره ایمن سنترال
🔹 نوع حفاظ پنجره 🔸 بهترین مدل های حفاظ پنجره موجود است
💎 قیمت حفاظ پنجره 🥉 نازل ترین قیمت بازار
🚚 بازه سفارش نصب حفاظ پنجره 🚛 بازه زمانی 2 الی 4 روزه
🧡 خدمات پس از فروش 💚 مادام العمر
🛠️ نحوه ثبت سفارش 👨‍🔧 تماس با کارشناس فروش ایمن سنترال و انجام سفارش در کمترین زمان
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت قیمت محصولات و تخفیف‌های ما تماس بگیرید.

09127800603 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتا ایتا