دزدگیر اماکن


دزدگیر اماکن یا سیستم اعلان سرقت دستگاهی است به عنوان دزدگیر آپارتمان و دزدگیر مغازه و فروشگاه که به محض گذر افراد از یک حریم خصوصی که با خط تحریک باز و خط تحریک بسته تعیین می‌شود، با صدا اعلام سرقت می‌کند. برای امنیت منزل و محل کار و پیشگیری از وقوع سرقت بهترین گزینه می‌تواند دزدگیر اماکن باشد. عملکرد دزدگیر اماکن بدین صورت است که با استفاده از سنسورهای مادون قرمز یا هر گونه سنسور دیگر خود شرایط خطر را تشخیص داده و آژیر خطر را به صدا در می‌آورد.


دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن آژیری

این نوع دزدگیر همانطور که از نامش پیداست با تشخیص حرکت به صدا در می‌آید یا به صورت اتوماتیک به تلفن‌های ضروری تماس برقرار می‌کند، اما معایبی نیز دارد مثل‌عدم کنترل آن از راه دور، امکان قطع شدن ارتباط با تلفن‌های ضروری یا امنیت نسبتا پایین.

دزدگیر اماکن سخنگو

از جمله قابلیت‌های این دزدگیر می‌توان به برقراری تماس اتوماتیک، ضبط صداو اپراتور فارسی اشاره کرد. عدم کنترل از راه دور و قطعی خط تلفن از معایب این دزدگیر منزل یا مغازه است. کاربرد این دزدگیر اماکن بیشتر در محیط‌های مسکونی و تجاری است.

دزدگیر سیم کارتی

از مزیت‌های این دزدگیر مغازه، منزل یا محل کار به نسبت انواع دیگر، کنترل کردن آن از راه دور است و میتوان آن را با گوشی تلفن همراه نیز کنتل کرد. به دلیل بی‌سیم بودن و وجود سیم کارت می‌توند به راحتی با شخص ارتباط تلفنی برقرار کند. همچنین امکان ارسال پیامک نیز از قابلیت‌های این دزدگیر خانه یا مغازه است.


نصاب دزدگیر اماکن

دزدگیر منزل

همه جای دنیا و در هر نقطه‌ای از جهان سارقانی وجود دارند که به سرقت خانه‌ها و منازل دیگران میروند و برای جلوگیری از سرقت راه‌های مختلفی یافت شده یا ابزار‌های گوناگونی تولید شده که یکی از این ابزار‌ها دزدگیر منزل است که به آن به صورت مرسوم دزدگیر خانه یا اماکن گفته می‌شود. شما با خرید دزدگیر خانه امکان سرقت را کاهش می‌دهید و با نصب سیستم اعلام سرقت یا همان دزدگیر خانه می‌توانید خطر سرقت از منزلتان را کمتر کنید. توجه به قیمت دزدگیر خانه به دلیل گرانی یا مجبور بودن به خرید دزدگیر مغازه برند اشتباه است و توجه به تنوع محصولات با چنین سیستمی و با قیمت مناسب و کیفیت بالا در هزینه کمتر به شما کمک بیشتری می‌کند.


خرید دزدگیر اماکن

قیمت دزدگیر اماکن

خرید دزدگیر منزل یا مغازه به طور کلی نیازمند داشتن اطلاعاتی است که می‌توان با داشتن این اطلاعات به قیمت دزدگیر مغازه (قیمت دزدگیر اماکن و منزل) نیز پی برد. منبع این اطلاعات می‌تواند فروشگاه خرید دزدگیر مغازه و منزل باشد یا با مطالعه سایت‌های گوناگون و سرچ کردن در اینترنت به راحتی بدست آید. حتی می‌توانید خرید دزدگیر منزل را نیز از فروشگاه‌های اینترنتی انجام دهید اما بسیاری از افراد اعتمادی به فروشگاه آنلاین ندارند و قیمت دزدگیر مغازه یا خانه را در این سایت‌ها زیر سوال می‌برند. نمی‌توان گفت سایت‌های فروش و خرید دزدگیر خانه همگی قابل اعتماد‌اند اما با تحقیق و رتبه سایت‌ها در گوگل و نظرات کاربران می‌توانید اطمینان کامل داشته باشید. ما در دوربین مارکت تا حد امکان مشخصات برای خرید دزدگیر مغازه و مناسب‌ترین قیمت دزدگیر اماکن را برای شما به اشتراک می‌گذاریم. حتی پس از خرید در صورت بروز مشکل در نصب و راه اندازی می‌توانید با مشاوین فنی ما تماس بگیرد.

دزدگیر اماکن دستگاهی پیشرفته برای اعلام سرقت می‌باشد که حتی می‌توان بدون نیاز به کابل هم آن را نصب کرد. این دستگاه دارای چندین چشمی الکترونیکی می‌باشد که با شناسائی کوچکترین حرکت در محیط شما، به سرعت با به صدا در آوردن آژیر امنیتی اعلام سرقت نموده و همچنین امکان تماس گیری با شما در صورت حضور نداشتنتان در محل را داراست. دزدگیر اماکن که از آن با نام‌های زیر نیز یاد میشود، سیستم برقی ضد سرقت برای پیشگیری و اعلان سرقت از اماکنی مانند منزل، خانه، مغازه، فروشگاه، بویتک، سوپرمارکت، ویلا، سوله، سالن تولید کارخانه و انبارهایی با اجناس ارزشمند می‌باشد.

اکثریت سیستم‌های دزدگیر اماکن از تجهیزات زیر تشکیل می‌شوند:

تجهیزات و سنسورهایی که قرار است دسترسی غیر مجاز و یا ورود غیر مجاز را تشخیص دهند.
پنل مرکزی دزدگیر و یا سانترال مرکزی دزدگیر که کلیه سنسورها و تجهیزات به آن متصل می‌باشند.
منبع تغذیه پنل مرکزی و سنسورها
باطری یا یو پی اس برای مواقع ضروری
تجهیزات هشدار دهنده و ایجاد آلارم
تجهیزات تلفن کننده


نصب دزدگیر اماکن (شرکت های مجرب در نصب دزدگیر)

ساختار و چگونگی نصب سیستم دزدگیر اماکن و منزل

بهترین مکان‌ها جهت نصب حسگرهای دزدگیر را می‌توانید مکان‌های پر رفت و آمد مانند ورودی ساختمان، راه‌پل‌ها، راهروها و بالکن انتخاب کنید. نصب دزدگیر اماکن یا سیستم اعلام سرقت یک سیستم امنیتی برای جلوگیری و اطلاع‌رسانی غیر مجاز به سازمان‌ها می‌باشد عملکرد این سیستم به گونه‌ای اس که در زمان فعال بودن با رسد محیط با استفاده از سنسورهای مختلف حرکت یا ورود غیر مجاز را تشخیص داده و آن را به صورت آلارم صوتی و یا تماس تلفنی به صاحبین سازمان اعلام می‌کند از کاربردهای نصب دزدگیر اماکن می‌توان به قدری مطمئن بود که استفاده آن در بانک‌ها خود گویای این موضوع می‌باشد.

یکی از اصلی‌ترین وشاخص‌ترین مزیتی که دزگیر اماکن دارا میباشد به محض ورود فرد به داخل سالن یا مجموعه چشمی ان را حس کرده و آژیر شروع به زدن میکند که همزمان با آژیر کشیدن با توجه به اینکه از قبل شماره یا شماه‌های مورد نظر را به دزدگیر داده‌ایم به تلفن ویا گوشی همراهتان تماس برقرار میشود وشما را مطلع می‌سازدکاربرد دزدگیر در تمامی مغازه‌ها اعم از سوپر مارکت شیرنی فروشی ارایشگاه لباس فروشی‌ها وبسیاری از جاهای دیگر مانند داروخانه ابزار فروشی مطب مزون کلینیک اداره جات‌ها مدارس و. . میباشد.

با توجه به اینکه در همه‌ی صنف‌ها تایم استراحت نیز وجود دارد فروشنده میتواند با استفاده از ریموت دزدگیر آن راتحریک کند وبه استراحت بپرداز به محض اینکه کسی وارد شود آژیر شروع به زدن میکند وفروشنده را مطلع می‌سازد. میتوان چند ریموت مختلف برای یک دزدگیر در نظر گرفت که به طور مثال یک ریموت برای حسابدار یکی برای فروشنده ویکی برای صاحب کار به این ترتیب فقط این سه کنترل ریموت دزدگیر را در دست خواهند داشت.

دزدگیر اماکن به عنوان یکی از مهمترین محصولات حفاظتی در ساختمان و مغازه و فروشگاه‌ها کارکرد بسیار ساده‌ای دارد و با تشخیص تردد‌های غیر مجاز در زمان خالی بودن محل، با اعلام آن شما را آگاه می‌کند. این اعلام می‌تواند به صورت آژیر بلند و همگانی باشد، به علاوه اینکه می‌تواند با استفاده از دستگاه تلفن کننده به گوشی تلفن شما خبر دهد. دزدگیر اماکن همانطور که از نامش پیدا است، یکی دیگر از انواع محصولات حفاظتی در ساختمان به شمار می‌رود.

دزدگیر‌ها کارکرد بسیار ساده و در عین حال مهمی دارند. استفاده بجا و مناسب از دزدگیر منزل می‌تواند تاثیر مهمی در امنیت منزل و محل کار شما داشته باشد. دزدگیر درب ورودی آپارتمان و کارخانه و دزدگیر مغازه از سنسور‌های خاص خود بهره می‌برند. به این شکل که سنسور‌ها با تشخیص شرایط خطر، آژیر را به صدا در می‌آورند. اصلی‌ترین این سنسور‌ها سنسور تشخیص حرکت است. تشخیص دادن حرکت توسط این سنسور‌ها با استفاده از حسگر مادون قرمز انجام می‌گیرد.


انواع دزدگیر اماکن (سیمی، بی‌سیم، هیبریدی و ...

سیستم دزدگیر اماکن و منزل چیست؟

سیستم اعلام سرقت یا دزدگیر مجموعه‌ای از تجهیزات الکترونیکی است که به هنگام گذر از یک حریم خصوصی یا شکستن یک قفل یا شیشه، با اعلام صدا و تماس با مراکز پلیس یا افراد تعریف شده این عمل غیرقانونی را اعلان می‌کند. در موارد بسیاری با پشتیبانی ایمن سنترال تماس گرفته می‌شود و خریداران سیستم‌های دزدگیر می‌خواهند بدانند که بهترین مارک دزدگیر برای منزل کدام است؟ قیمت یک سیستم دزدگیر بصورت کامل همراه با نصب دزدگیر چقدر تمام می‌شود؟ آیا دزدگیر بهترین راه برای مقابله با سرقت است؟ آیا دزدگیر‌ها موقع ورود غیر مجاز در هنگام قطع برق نیز تماس میگیرد و آژیر میزند؟ سیستم‌های دزدگیر مجاز و گارانتی دارد کدام هستند و …. در این مقاله در مورد دزدگیر و انواع آن بیشتر صحبت می‌شود و تیم فنی ایمن سنترال بر این تلاش است که سوالات شما را در مورد دزدگیر پاسخگو باشد.

در ساختمان‌های مسکونی و یا تجاری – اداری امنیت مهمترین مسئله ساکنان ساختمان است. برخی از ساختمان‌ها روش‌های مختلفی را جهت پیشگیری از سرقت و اعمال مجرمانه به کار می‌گیرند. معمولا دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن از جمله این دستگاه‌ها هستند، در این میان دزدگیر اماکن به علت هشدار با آژیری کاربرد و امنیت بیشتری دارد.

تمام مدل‌های دزدگیر اماکن با وجود تفاوت در شکل ظاهری و مدل، عملکرد و ساختار تقریبا یکسانی دارند. دزدگیرها از سنسورهای آشکارساز حرکتی یا چشمی دزدگیر یا مگنت‌های درب و پنجره بهره می‌برند. هر گونه حرکت در محدده تشخیص سنسور را چشمی‌ها تشخیص می‌دهند و به دستگاه اصلی دزگیر اعلام می‌کنند، هشدار به دو روش یعنی آژیر در محل و تماس روی تلفن همراه اعلام می‌شود. ارتباط دستگاه‌های دزدگیر با سنسورها عموما از طریق ارتباطات سیمی و یا بی‌سیم صورت می‌گیرد.


قابلیت‌های دزدگیر اماکن (اعلام تحرک، پخش صدا، ارسال پیامک و ...)

دزدگیر اماکن از اجزای زیر تشکیل می‌شوند:

پنل مرکزی در نصب دزدگیر اماکن

یکی از مهمترین قسمت‌ها در نصب دزدگیر منازل و اماکن پنل مرکزی دزدگیر می‌باشد. این پنل یا مرکز کنترل در حقیقت مغز فرمان دهنده سیستم اعلام سرقت می‌باشد تمامی تجهیزات تشخیص دهنده و اعلام کننده هشدار بر روی این پنل نصب می‌شوند و همچنین فرمان تماس تلفنی نیز توسط پنل مرکزی به تلفن کننده‌ها صادر می‌گردد.

چشمی‌ها در نصب دزدگیر اماکن

یکی از ابزارهای مهم در فرآیند نصب دزدگیر اماکن چشمی می‌باشد. این ابزار با تشخیص حرکت در محیط تحت شعاع دید خود فرمان وجود خطر را به پنل مرکزی اعلام می‌کند همچنین این چشمی‌ها در انواع سیمی و بی‌سیم تولید می‌شوند که حساسیت و برد آن‌ها متغییر می‌باشد.


دستگاه دزدگیر اماکن (برندهای مختلف دزدگیر)

PIR در چشمی دزدگیر چیست؟

PIR در فرآیند نصب دزدگیر اماکن مخفف Passive Infrared Sensor است. در توضیح این عبارت باید گفت که چشمی‌ها از خود انرژی ساطع نمی‌کنند و تنها اشعه‌های مادون قرمز را دریافت خواهند کرد. تشخیص این اشعه‌ها و به دنبال آن مشخص نمودن حضور انسان در محیط از مهم‌ترین کاربردهای این دسته از چشمی‌ها است. این چشمی‌ها در فرآیند نصب دزدگیر اماکن، در ادامه امواج الکترونیک را صادر و مرکز کنترل را وادار به واکنش می‌کنند.

مگنت در نصب دزدگیر اماکن

مگنت‌ها که به صورت بی‌سیم یا با سیم موجود هستند، در بین درب‌ها و پنجره‌ها نصب می‌شود و در هنگام باز شدن درب و پنجره‌ها عملکرده و ابزاری برای ارسال فرمان خطر به پنل مرکزی در فرآیند نصب دزدگیر منزل به کار می‌رود.

شوک سنسور در نصب دزدگیر منازل

این سنسور بر روی شیشه‌ها نصب می‌شود و با تشخیص لرزش و شکست شیشه فعال می‌شود و فرمان خطر را به پنل مرکزی اعلام می‌کند شوک سنسورهایی که در نصب دزدگیر اماکن مورد استفاده قرار میگیرند به دو دسته تک مرحله‌ای و دو مرحله‌ای تقسیم‌بندی می‌شوند.

پدال در نصب دزدگیر منزل به چه صورت است

پدال نیز نوعی ابزار برای ارسال هشدار به پنل مرکزی است با این تفاوت که پدال‌ها به صورت دستی فعال می‌شوند پدال‌ها در فرآیند نصب دزدگیر اماکن، بسیار کاربردی در بانک‌ها و طلا فروشی‌ها هستند.


مراکز فروش دزدگیر اماکن و منزل

تلفن کننده در نصب دزدگیر منزل

در فرآیند نصب دزدگیر اماکن به روش نوین استفاده از پیام رسان و تلفن کننده امری حیاتی محسوب می‌شود. این تلفن کننده در دو نوع خط ثابت و سیم کارتی تولید می‌شوند این سیستم با فعال شدن پنل مرکزی توسط وسایل تشخیص یا اعلام هشدار با صاحبین سازمان تماس تلفنی برقرار نموده و به عنوان ابزاری بسیار کاربردی پیشنهاد می‌شود در کنار پنل مرکزی نصب گردند.

اسپیکر در نصب دزدگیر اماکن

برای اعلام هشدار به صورت صوتی در فرآیند نصب دزدگیر اماکن از اسپیکر استفاده می‌شود این تجهیز شکلی ماننده بلندگوهای قدیمی دارد و صدای زیادی را در هنگام عملکرد تولید می‌کند.

ریموت کنترل دزدگیر

بدیهی‌ترین قطعه در نصب دزدگیر جهت فعال و غبر فعال نمودن سیستم اعلام سرقت از ریموت کنترل استفاده می‌شود.


مشاوره در خرید دزدگیر اماکن (اطلاعات لازم برای خرید دزدگیر)

قیمت خرید دزدگیر اماکن

دزدگیرها با توجه به امکانات و تکنولوژی مورد استفاده مانند سیمی و بی‌سیم و همچنین تک چشمی و دو چشمی هر کدام قیمت‌های متفاوتی دارند. ضمن اینکه برندهای متنوعی در زمینه دزدگیر اماکن وجود دارد که هر کدام قیمت متفاوتی دارند. برای اطلاع از قیمت خرید و نصب اعلام حریق با شماره تلفن رهاورد نیرو همین الان تماس بگیرید.


دزدگیر آژیردار خانه ویلا
سیستم ضدسرقت اماکن و مغازه

انواع سیستم‌های اعلام سرقت

سیستم‌های اعلام سرقت در مدل‌های مختلفی ساخته می‌شوند که به توضیح هر کدام و مزایا و معایب آن‌ها خواهیم پرداخت.

نصب دزدگیر اماکن معمولی: با نصب دزدگیر اماکن معمولی این سیستم تنها با صدای اسپیکر اطلاع‌رسانی خواهد شد و تنها افراد محیط پیرامون سازمان متوجه آلارم صوتی خواهند شد و هیچگونه تماسی برقرار نمی‌شود.

مزایا: قیمت پایین

معایب: عدم اطلاع‌رسانی به صورت تماس تلفنی و SMS

نصب دزدگیر منازل با تلفن کننده خط شهری: نصب دزدگیر اماکن در این سیستم به دلیل برقراری تماس تلفنی نسبت به نوع قبلی منطقی‌تر می‌باشد این سیستم بلافاصله پس از فعال شدن با استفاده از تلفن کننده و خط شهری با شماره‌های داخل حافظه تماس میگرد.

مزایا: قیمت نسبتا مناسب، استفاده از تلفن کننده خط شهری

معایب: با قطع تلفن توسط سارقین تماس تلفنی این سیستم از کار خواهد افتاد، عدم اطلاع‌رسانی به صورت پیامک

نصب دزدگیر اماکن با تلفن کنند سیم کارتی: با نصب این نوع سیستم اعلام سرقت خیالی آسوده داشته باشید چون این سیستم‌ها مجهز به تلفن کننده سیم کارتی هستند که خود بسیار کاربردی است و از سطح امنیتی بالایی برخوردار است معمولا در نصب دزدگیر منازل و اماکن با تفن کننده سیم کارتی تماس تلفنی در این سیستم‌ها از طریق خط شهری نیز انجام می‌شود پس در این دزدگیرها علاوه بر ارسال SMS ما تماس از دو طریق خواهیم داشت (خط شهری و سیم کارت).

مزایا: امکان ارتباط از طریق سیم کارت، امکان کنترل از راه دور، امنیت بسیار بالا

معایب: قیمت بالا


دزدگیر اماکن با قابلیت ارسال پیامک

نصب دزدگیر اماکن

همانطور که میدانید دستگاه‌های دزدگیر انواع مختلفی دارند که با توجه به فضا و کاربرد آن‌ها متفاوت و متنوع هستند. در این میان حفاظت از ساختمان و خودرو جهت جلوگیری از نفوذ افراد غیرمجاز، اهمیت وِیژه‌ای دارد. تعریف ما از اینکه دزدگیر اماکن چیست، دستگاهی که جهت حفاظت ساختمان و فضای محیط از نفوذ افراد غیرمجاز استفاده میشود.

عملکرد دزدگیر اماکن چگونه است؟

زمان فعال بودن دستگاه دزدگیر اماکن، سنسورها حرکتی و دتکتور دود در صورت تحریک‌پذیری در محیط، به دستگاه مرکزی فرمان ارسال میکنند و دستگاه نیز از طریق پخش صدا و ارسال پیغام اعلام خطر میکند.

انواع دزدگیر اماکن از نظر نوع تکنولوژی:

این مدل از دزدگیر اماکن از دستگاه‌های قدیمی و ابتدایی میباشد که در صورت تحریک سنسور‌ها تنها از طریق پخش صدا اعلان خطر میکند.

این مدل از دستگاه دزدگیر اماکن علاوه بر پخش صدا و اعلان خطر، از طریق تماس تلفنی با شماره‌های ذخیره شده در حافظه دستگاه اقدام به اعلام خطر مینماید. علاوه بر آن قابلیت کنترل از راه دور را نیز دارد و از طریق تماس با خط تلفن ثابت میتوان دستگاه را فعال یا غیر فعال نمود که این دسترسی تنها برای شماره‌های ذخیره شده در دستگاه امکان‌پذیر است.

این مدل از دستگاه دزدگیر اماکن علاوه بر پخش صدا و اعلان خطر، از طریق ارسال پیامک به شماره‌های ذخیره شده در حافظه دستگاه اقدام به اعلام خطر مینماید. علاوه بر آن قابلیت کنترل از راه دور را نیز دارد و از طریق ارسال پیامک به شماره سیم کارت متصل شده به دستگاه میتوان دستگاه را فعال یا غیر فعال نمود و یا از وضعیت دستگاه مطلع شد. که این دسترسی نیز تنها برای شماره‌های ذخیره شده در حافظه دستگاه مجاز میباشد.
در مدل‌های جدید جهت راحتی کار با سیستم کنترل از راه دور دستگاه، دارای نرم‌افزار موبایل میباشند که با نصب بر روی گوشی به سادگی میتوانید وضعیت دستگاه را کنترل و تغییر دهید.

در مدل‌های قدیمی دزدگیر اماکن، ارتباط سنسورها با پنل دستگاه مرکزی دزدگیر تنها از طریق کابل‌های ۲ زوج برقرار میشد، اما امروزه پنل‌ها امکان ارتباط بی‌سیم یا وایرلس با سنسور‌ها دارند که این مسئله موجب تسریع در نصب و راه اندازی گردید و در فضاهایی که امکان عبور سیم وجود ندارد، نصب آسان میشود. این مدل از دزدگیر مناسب منازل و فروشگاه‌هایی است که به زیبایی و دکوراسیون داخلی خود حساس میباشند. باند‌های فرکانسی رایج مورد استفاده در چنین دستگاه‌هایی ۳۱۵ و ۴۳۳ مگاهرتز میباشند.


بهترین مدل دزدگیر منازل و آپارتمان

این مدل از دزدگیر اماکن قابلیت تحت شبکه بودن و استفاده از آدرس آی پی را دارد. در این مدل کلیه تجهیزات نیز باید تحت شبکه باشند که بتوانند به دستگاه مرکزی متصل شوند و ارتباط داخلی بر قرار کنند. این مدل از دزدگیر اماکن امکان کنترل و ارتباط را دور تحت شبکه برای ارسال گزارشات دستگاه را دارند.

دزدگیر ایرانی یا خارجی

دزدگیر‌های اماکن موجود در بازار کلا به دو دسته تقسم‌بندی می‌شود. دزدگیر‌های ایرانی و دزگیر‌های خارجی. دزگیر‌های ایرانی در مجموع کیفیت بهتری نسبت دزدگیر‌های خارجی دارند و خوشبختانه ایرانی‌ها مانند شرکت GMK، 4NET توانسته‌اند در تولید این سیستم‌ها سنگ تمام بگذارند. حتی در بانک‌ها و مراکز حساس دیگر از دزدگیر‌های اماکن ایرانی استفاده می‌شود. حتی بعضی از برند‌های دزدگیر‌های ایرانی دارای بیمه نامه سرقت نیز می‌باشند. گذشته از کیفیت، دزدگیر‌های ایرانی دارای گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش نیز می‌باشند.

دزدگیر اماکن سیم کارتی

یکی از تفاوت‌های دزدگیر‌های ایرانی قابلیت سیمکارت خور بودن آن‌هاست و از طریق سیمکارتی که روی آن قرار داده می‌شود در صورت نیاز با مدیران ارتباط برقرار می‌کند. ولی در اکثر دزدگیر‌های خارجی این قابلیت وجود ندارد و تنها راه ارتباطی بین دزدگیر و کاربر ارتباط اینترنتی می‌باشد که در کشور ما این نوع ارتباط قابل اعتماد نیست.

در سایت ایمن سنترال برند‌های خوشنام و قابل اعتماد برای کاربران گرامی قرار داده شده است. لطفا قبل از خرید صفحه محصول را مطالعه کرده و در صورت اطلاع از ویژگی‌های مهم محصول مورد نظر و جلب رضایت شما، اقدام به ثبت سفارش نمایید.

بهترین برند‌های دزدگیر اماکن

دزدگیر‌های اماکن زیادی در بازار وجود دارد که هر کدام در سطحی از کیفیت و کارایی قرار دارند. برای انتخاب یک دزدگیر اماکن مناسب باید به چند فاکتور دقت نمود.


دزدگیر اماکن ایمن سنترال
🔹 نوع دزدگیر اماکن 🔸 بهترین مدل های دزدگیر اماکن موجود است
💎 قیمت دزدگیر اماکن 🥉 نازل ترین قیمت بازار
🚚 بازه سفارش نصب دزدگیر اماکن 🚛 بازه زمانی 2 الی 4 روزه
🧡 خدمات پس از فروش 💚 مادام العمر
🛠️ نحوه ثبت سفارش 👨‍🔧 تماس با کارشناس فروش ایمن سنترال و انجام سفارش در کمترین زمان


خدمات ایمن سنترال
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت قیمت محصولات و تخفیف‌های ما تماس بگیرید.

09126788378 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتا ایتا