حفاظ شاخ گوزنی


حفاظ شاخ گوزنی که با نام های حفاظ سر گوزنی، حفاظ بوته ای خار، حفاظ کله گوزنی و حتی حفاظ شاخ گاوی شناخته می شود و قیمت حفاظ شاخ گوزنی با توجه به ارتفاع و تراکم حفاظ شاخ گوزنی و میلگرد استفاده شده تعیین می گردد و در شهرهای بزرگ به ویژه در تهران و کرج از حفاظ شاخ گوزنی به عنوان حفاظ دیوار به طور وسیع استفاده می شود و درخواست در این شهرها سیار زیاد است .

در ادامه به طور کامل مراحلی که به ساخت حفاظ شاخ گوزنی ها منجر می شود را توضیح خواهیم داد . برای تولید حفاظ شاخ گوزنی اصول های خاصی رعایت می شود و افراد با تجربه در این زمینه سعی دارند که با فراهم ساختن شرایط خاص در ساخت این محصولات امکان استفاده از آنها را گسترده کنند . با استفاده از جوشکاری فلزات مختلف حفاظ شاخ گوزن تولید می شود. در واقع ما برای اتصال دادن میله هایی که به این منظور تهیه و تولید شده اند به جوش زدن آنها نیازمندیم .


حفاظ شاخ گوزنی

امنیت حفاظ شاخ گوزنی

امنیت حفاظ شاخ گوزنی: از جمله نگرانی هایی که مردم قبل از سفر دارند، سرقت از خانه است. زیرا سارقان زمانی که ساکنین در منزل حضور ندارند اقدام به سرقت می کنند‌. امنیت منزل خیلی مهم است؛ بنابراین قبل از ترک خانه ایمنی آن را فراهم کنید. شما می توانید با استفاده از انواع روش ها مانند دوربین مدار بسته یا انواع حفاظ ها، فعال کردن دزد گیر، استفاده از دزدگیر، قفل های ضد سرقت و ... امنیت خانه خود را تامین کنید.

می توانید همه این ابزارها را به طور همزمان به کار ببرید. از محل های ورود سارقان به خانه شما درب ورودی یا دیوار است؛ شما باید برای ایمنی منزل خود از حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار و حفاظ درب آکاردئونی پشت درب استفاده کنید. حفاظ شاخ گوزنی از نوع جدید محافظ ها برای روی دیوار و پنجره ها هستند.براساس شاخ های گوزن طراحی و ساخته شده اند. شاخ های اصلی و فرعی تیز و برنده از میلگردهای آهنی دارد.

غیر قابل عبور اند از لحاظ ایمنی بسیار امن است. بهترین آنها با تراکم ۱۵ و نمره میلگرد ۱۰ ساخته می شوند. رنگ آمیزی آن هم با رنگ کوره ای الکترو استاتیک و با توجه به سلیقه مشتری تنوع رنگ دارد. ارتفاع آن بین ۷۰ تا ۸۰ سانت یا ۱ متر و ۱ متر بیست سانت ساخته می شود. جنس آن از فولاد بوده و به همین دلیل قابل شکستن یا خم شدن نیستند. با توجه به تراکم آنها قیمت شان نیز متفاوت است. این نوع حفاط هم به دلیل زیبایی و هم استحکام مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.

انواع مختلفی دارد؛ حفاظ ها به دلیل ایمن بودن ، ارتفاع مناسب ، عرض بلند ، سازگاری با شرایط آب و هوایی، کیفیت و دوام بالا در حال حاضر از نوع بهترین حفاظ به حساب می آید.در تمامی مکان ها قابل استفاده بوده، احتمال سرقت را کاهش و امنیت را برقرار می کند.


قیمت حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی: از آنجایی که حفاظ شاخ گوزنی به عنوان بهترین نوع حفاظ از لحاظ امنیت مورد توجه ی زیادی قرار دارد.عوامل مختلفی از جمله: ارتفاع، ضخامت میله گرد، تراکم، نوع حفاظ شاخ گوزنی، مدل و ... در قیمت آن تاثیر گذار هستند.

۱-قیمت براساس ضخامت میله گرد: برای ساخت حفاظ شاخ گوزنی از میله گرد با ضخامت ۹ میلیمتر استفاده می کنند. بین امنیت و قیمت تعادل برقرار می کند. هر چه ضخامت میله گرد بیشتر باشد قیمت آن نیز بالاتر است.

۲- قیمت بر مبنای ارتفاع: ارتفاع لازم برای این حفاظ بین ۹۰ تا ۱۲۰ سانتی متر است. که هر چه ارتفاع حفاظ بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر است.

۳- قیمت بر پایه تراکم : تراکم به معنی تعداد ردیف هایی است، که در طول یک متر از حفاظ به کار می رود. حفاظ شاخه گوزنی با تراکم ۹ به این معنی است که در طول ۱ متر ۹ شاخه اصلی وجود دارد. تراکم بالاتر مساوی با قیمت بالاتر است‌.

۴- قیمت بر پایه نوع جوش قطعات: جوش این حفاظ ها با دو روش جوشکاری، الکترود و جوشکاری تحت گازco2 صورت می گیرد. جوشکاری با این گاز محکم ترین روش اتصال قطعات است؛ هوا به داخل نقطه جوش نفوذ نمی کند به همین دلیل قیمت آن نسبت به جوشکاری الکترود بالا تر است. جوشکاری الکترود علاوه بر قیمت پایین اتصال ضعیف داشته و موجب زنگ زدگی و شکستگی می شود. همچنین از گاز co2 به دلیل کیفیتی که دارد در ماشین سازی نیز استفاده می شود.

۵- قیمت حفاظ براساس رنگ: برای رنگ نرده حفاظ از دو نوع رنگ مایع و رنگ کوره ای الکترو استاتیک استفاده می کنند. رنگ مایع ، نحوه تهیه و رنگ آمیزی آن ساده می باشد. همچنین مقاومت و ماندگاری آن در سرما و گرما کم بوده ، به همین دلیل قیمت ان پایین است. رنگ کوره ای الکترو استاتیک ، به دلیل بالا بودن قیمت رنگ پودری، نیاز به کوره پخت رنگ، زمان بر بودن رنگ آمیزی قیمت آن بالا می باشد. مقاومت و ماندگاری بالایی نیز برخوردار است.

بنابراین در زمان خرید حفاظ شاخ گوزنی خوب و ایمن به نکات گفته شده توجه کنید تا افراد سود جو سوء استفاده نکنند.

محل فروش حفاظ شاخ گوزنی

محل فروش حفاظ شاخ گوزنی: ساخت حفاظ شاخ گوزنی راحت نیست و به یک سری امکانات و دستور العمل هایی نیاز دارد. استاندارد هایی که باید در ساخت آنها رعایت شود عبارتند از: ارتفاع شاخ ها، محل نصب شاخ ها، فاصله شاخ ها از هم، فاصله میله گرد ها ، محل نصب آنها و ... هستند. در صورتی که این اصول رعایت نشوند حفاظ مورد نظر کارایی لازم را ندارد. برخلاف هزینه هایی که می کنید ایمنی ساختمان شما تضمین نمی شود.

از فاکتورهای مهمی که همیشه مد نظر مشتریان بوده قیمت حفاظ ها می باشد. از این رو باید قیمت حفاظ شاخ گوزنی منطقی باشد. در شهر کارگاه های زیادی وجود دارد؛ که هر کدام در این زمینه فعالیت می کنند. از ویژگی های یک طراح یا آهنگر خوب موارد زیر می باشد.

۱-اولین و مهم ترین ویژگی یک آهنگر خوب سابقه کار او است. هر چه قدر سال های بیشتری را در این حرفه گذرانده باشد؛ کیفیت کار او بالا می باشد. چرا که تولید حفاظ ها ی شاخ گوزنی به تجربه ، مهارت و پروژه های انجام شده بستگی دارد.

۲- دومین موردی که باید به آن توجه کرد، امکانات و دسترسی های ساخت حفاظ شاخ گوزنی می باشد. زیرا تا امکاناتی نباشد حتی با تجربه ترین افراد نمی توانند حفاظی را تولید کنند. از زمان ساخت اولین حفاظ شاخ گوزنی سالها می گذرد. در این رابطه شرکت های زیادی با هم رقابت می کنند تا بتوانند محصولات بیشتری را به فروش برسانند‌.

برخی از شرکت ها هم بودند که بدون توجه به کیفیت و مقاومت اقدام به تولید و ساخت حفاظ شاخ گوزنی می کردند؛ که موجب نارضایتی افراد بسیاری شد. بهترین محل فروش حفاظ شاخ گوزنی تولید کنندگان هستند. که امکان بازدید و مشاوره رایگان را فراهم می کنند. همچنین بهترین خرید هم خرید بدون واسطه می باشد. بنابرین جهت تهیه حفاظ شاخ گوزنی به شرکت ها و تولید کنندگان معتبر مراجعه کنید. تا حفاظی که مد نظر شماست با بهترین استاندارد ها در اختیار داشته باشید.


از بهترین مدلهای نرده روی دیوار، نرده شاخ گوزنی است که به شدت در ایران کاربرد دارد. نرده شاخ گوزنی را می توان به عنوان حفاظ پنجره نیز به کار برد. شکل ظاهری این حفاظ، شما را به یاد شاخ های گوزن می اندازد. سرشاخه های حفاظ شاخ گوزنی بسیار تیز است؛ به همین دلیل است که عبور از این حفاظ، تقریباً محال است. برای ساخت حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد استفاده می شود. سپس با استفاده از رنگ روغنی، رنگ پودری و کوره ای رنگ آمیزی می شود. حفاظ شاخ گوزنی را می توان به عنوان حفاظی برای پنجره های مسکونی یا دفاتر اداری استفاده کرد. اگر می خواهید هیچ دزد و سارقی وارد خانه شما نشود، روی دیوارهای خانه خود حفاظ شاخ گوزنی نصب کنید.


قیمت حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی در چه محل هایی قابل استفاده است؟

حفاظ شاخ گوزنی قابلیت اجرا بر روی انواع دیوارها از جمله منزل، محل کار، ویلا، باغ یا هر مکانی که قصد بالا بردن امنیت آن را دارید میباشد.

انواع حفاظ شاخ گوزنی کدامند؟

حفاظ شاخ گوزنی بر حسب نیاز مشتری مبنی بر میزان امنیت، محل کار، سلیقه مشتری و فاکتور های دیگر با حجم و تراکم و ارتفاع های مختلفی طراحی و ساخته خواهد شد.
از لحاظ استاندارد، با توجه به فاکتور های محیطی متغیر، استاندارد خاصی برای اندازه وجود ندارد اما بهترین اندازه که بیشتر پیشنهاد می گردد ارتفاع 90 ، 100 و 120 سانتیمتر است.

چرا حفاظ شاخ گوزنی؟

۱: امکان انتخاب ارتفاع، شکل، تراکم، و رنگ حفاظ به سلیقه مشتری
۲: امنیت بسیار بالا نسبت به انواع حفاظ های موجود در بازار
۳: ظاهر زیبا و مدرن
۴: قیمت به صرفه
۵: دوام و کیفیت بالا
۶: نصب آسان و سریع
۷: دارا بودن تاییدیه پلیس امنیت

قیمت حفاظ شاخ گوزنی چقدر است؟

قیمت حفاظ شاخ گوزنی بسته به عواملی چون ارتفاع، عرض، تراکم، نوع جوش، رنگ مورد استفاده و محل نصب متغیر میباشد که به منظور اطلاع و برآورد قیمت میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید. در صورتی که یک حفاظ مناسب برای مکان مورد نظر و یا محل سکونت مان انتخاب کنیم تا حدود زیادی می توانیم ایمنی محل را تامین نماییم. بسیاری از افراد را از راه های ساده و قدیمی برای ایجاد امنیت استفاده می نمایند مثلاً بسیاری از افراد معتقدند که اگر از شیشه خورده بر روی دیوار استفاده کرده در نتیجه امنیت خود را تامین کنند اما در این میان باید بگویم که این یک روش بسیار غلط می باشد چراکه با توجه به پیشرفت هایی که در زمینه‌های مختلف رخ می‌دهد و سارقان نیز پیشرفت کرده و این راه بسیار ساده را مثل آب خوردن دور می‌زنند به عنوان مثال در صورت استفاده از شیشه خورده بر روی دیوار یک تکه پارچه و یا برزنت بر روی دیوار انداخته و سپس به راحتی وارد ساختمان مورد نظر می گردند. با توجه به این موضوع می‌توان گفت استفاده از شیشه خورده بر روی دیوار علاوه بر اینکه نمای بسیار زشتی ایجاد می نماید و هیچ تأثیری نیز در تامین امنیت و جلوگیری از نفوذ دزدان نخواهد داشت. همچنین برخی از افراد از قدیم از یان راه ساده استفاده میکنن و تصورشان این است که هیچ گونه تفاوتی میان این نوع حفاظ ها و حفاظ های جدید و به روز وجود ندارد اما باید بدانید که این تصور اشتباه می باشد و بهتر است تا در مورد حفاظ های جدید و قدیمی جستجو کرده و اطلاعات بیشتری کسب نمایید تا موضوع امنیت بالای این نوع حفاظ دیوار برایمان روشن گردد.


نرده دیوار حیاط شاخ گوزنی

همان طور که می دانید روش های زیادی برای بالا بردن امنیت خانه و محل سکونت بیان شده ولی باید دید روش های قدیمی هنوز هم اثر گذار هستند یا سارقان روش هایی برای مقابله با آن را یاد گرفته اند. شما با انتخاب یک حفاظ مناسب می توانید امنیت محل سکونت خود را تضمین کنید. متخصصان حفاظی را طراحی و ساخته اند که امروزه به نام حفاظ های شاخ گوزنی شناخته شده است. حفاظ های شاخ گوزنی را می توان به عنوان ایمن ترین نوع حفاظ روی دیوار معرفی کرد. که چند سالی ست که طراحی و به بازار عرضه می گردد که امنیت فوق العاده ای دارند. کار اصلی حفاظ های شاخ گوزنی به ارمغان آوردن امنیت برای ساختمان است که برای این امر باید باعث جلوگیری از ورود افراد، سارقان، حیوانات و…. می باشد. حفاظ شاخ گوزنی عموماٌ برای نصب برروی دیوار در نظر گرفته می شود اما به عنوان حفاظ پنجره نیز نصب می شود.


حفاظ شاخ گوزنی دیواری

فرایند تولید و آماده سازی این نوع حفاظ ها اگر چه زمان گیر باشد ولی فرایند نصب و اجرای آنها آسان می باشد و در کوتاهترین مدت زمان صورت می گیرد . اگر چه برای ساخت و نصب حفاظ شاخ گوزنی به تخصص در این زمینه نیاز است ولی با تمرین و مطالعه ی مراحل مختلف می توان به آسانی فعالیت در این زمینه را شروع کرد . این نوع نرده ها که با آرایش خاصی از چسبیده شدن فلزات ایجاد می شود، می تواند به آسانی سبب ایجاد امنیت برای منزل شما باشد . با چنین نرده های حافظ دیگر نگران سارقان نخواهید بود. کافی است اندکی هزینه کنید تا برای همیشه به ویژه در سفر نگرانی ها را از خود دور کنید . در برخی از مناطق شهر سرقت از منازل امری بسیار شایع گردیده شده است و هر روز شاهد برخی از همسایه هستیم که گرفتار سارقا گردیده اند به همین دلیل به کارگیری حافظ در این مناطق امری ضروری است که می تواند از ورود هر بیگانه به طور کامل جلوگیری کند .


حفاظ شاخ گوزنی در کرج

برای داشتن استحکامات مقاوم در یک ساختمان باید هزینه آن را هم بپردازید. بدون تردید قیمت ساخت سازه های مقاوم، زیبا و چشم نواز بیتشر از قیمت نصب نرده های ساده روی دیوار است. قیمت نرده حفاظ روی دیوار با توجه به متریال ساخت، تراکم، ارتفاع سازه و اندازه متراژ آن مشخص می شود. برای مثال اگر بر روی یک دیوار ۵ متری قصد نصب حفاظ گوزنی را دارید همیشه قیمت یکسان نیست. این هزینه بستگی به نوع سفارش مشتری دارد. هر چه تراکم نرده های حفاظ بیشتر باشد، قیمت ساخت آن نیز بیشتر خواهد شد. ارتفاع حفاظ شاخ گوزن در اندازه های ۳۰ تا ۱۲۰ سانتیمتری به طور معمول تولید می شود. امکان ساخت حفاظ با اندازه ارتفاع بیشتر برای مناطقی که دیوار کوتاه تر است نیز وجود دارد. البته ارتفاع بیشتر به منزله هزینه ساخت بالاتر خواهد بود.


حفاظ شاخ گوزنی حیاط

چگونه از ساخت و نصب اصولی حفاظ شاخ گوزنی اطمینان حاصل کنیم؟ اولین مورد متریال مرغوب است که در حفاظ شاخ گوزنی متریال اولیه میلگرد و رنگ است دوم نحوه صحیح تیز نمودن سر شاخک ها می باشد که در باز دارندگی بسیار حائز اهمیت است. سوم نحوه صحیح مونتاژ شاخک ها می باشد (دقت و کیفیت در هنگام مونتاژ و نظارت در مرحله مونتاژ که شاخک ها طبق نقشه مونتاژ گردیده باشند . به زیبایی و استحکام حفاظ شاخ گوزنی کمک زیادی می کند) چهارم جوشکاری نهایی یا فول جوش کردن شاخکها نقطه اتصال شاخک ها حتما باید جوش دو طرفه باشد . تا هنگام حمل و نقل و نصب یا حتی بعد از آن استحکام حفاظ حفظ گردد. مرحله پنجم که بسیار نیز مهم است مرحله رنگ آمیزی است. حفاظ شاخ گوزنی به علت شاخک های تیز و برنده باید قبل از نصب رنگ آمیزی گردد. زیرا رنگ آمیزی این نوع حفاظ بعد از نصب روی دیوار کاملا غیر ممکن است . با توجه به همین امر جوشکاران حفاظ اقدام به زدن یک دست آسر و سپس یک دست رنگ بر روی حفاظ شاخ گوزنی می نماید. که این امر باعث طول عمر و زیبایی حفاظ جوشکاران حفاظ می گردد. مرحله هفتم نحوه صحیح بار گیری و حمل به محل نصب می باشد. اکثر همکاران ، حفاظ شاخ گوزنی را در طول دو متر تولید میکنند . که این امر دارای چند مشکل فنی است .


حفاظ شاخ گوزنی ویلا

حفاظ شاخ گوزنی (Deer antler guard) هنوز محبوب ترین نوع حفاظ است حتی با اینکه جهت بالا بردن امنیت فضاهای خصوصی، اداره ­جات و منازل از تکنولوژی ها و فناوری های بسیاری استفاده می شود که این ایمنی را تا حد زیادی تامین می کنند. از جمله ­ی این سیستم ها می­توان به دوربین های مدار بسته، سیستم های دید در شب و انواع حفاظ ها و فنس ها اشاره کرد. fence shield Deer یا به اصطلاح حفاظ های شاخ گوزنی به فنس های ساخته شده از میلگرد، با سرهای تیز و زاویه دار می­ گویند. نرده حفاظ های شاخ گوزنی از نظر قیمت و شکل ظاهری در چهار نوع متنوع تقسیم بندی می کنند. این چهار حفاظ که حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته‌ای، حفاظ نیزار و حفاظ لیلیوم نام دارند، هر کدام کاربرد به خصوص خود را دارند که در ادامه ی مقاله بطور کامل بررسی خواهیم کرد.


حفاظ شاخ گوزن

در صورت استفاده از انواع مختلف حفاظ دیوار می تواند تعداد زیادی از ایمن بودن مکان مورد نظر و ایمنی این نوع حفاظ اطمینان حاصل نمایید. روش‌های دیگر و یا قدیمی به گونه‌ای منسوخ شده و پاسخ به نیازهای مورد نظر ما در بحث تامین امنیت نیستند و همچنین از موضوع تامین امنیت برای مکان های مختلفی نیز نمی‌توان به سادگی گذشت. در مورد تهیه انواع مختلف حفاظ دیوار باید بگویم چون شما در ابتدای امر هزینه بابت خرید و تهیه و نصب حفاظ دیوار پرداخت مایل باید به این موضوع توجه داشته باشید که استفاده از انواع مختلف حفاظ دیوار این اطمینان خاطر را برای شما فراهم می کند که سایر اموال و دارایی های شما در امان بوده و معنی آن ها کاملاً فراهم می گردد با توجه به این موضوع آرامش روحی و روانی بسیار بالایی برای فرد از صاحب مکان ایجاد شده و هیچ گونه نگرانی از نظر وجود دزد و سارق وجود نخواهد داشت و به عنوان مثال تصور کنید که برای مدتی از منزل خود خارج شده و به مسافرت رفته به بعد از بازگشت وارد منزل خود می‌شوید مشاهده می‌کنید که مقداری یا تمام وسایل شما به سرقت رفته است و یا حتی بدتر از این، فکر کنید زمانی که فرزندان خود را تنها خانه گذاشته اید یک فرد وارد ساختمان شده و امنیت فرزندان شما با خطر مواجه می‌شود.


حفاظ شاخ گوزنی ساختمان

برای نصب حفاظ شاخ گوزنی همواره از افراد با تجربه در این زمینه کمک بگیرید زیرا آن ها می دانند چگونه شاخک های آمده شده را به هم اتصال داده و در موقعیت قرار دهند که هم ظاهری مناسب داشته باشد و هم کارایی آن ها مناسب باشد . به طور جدی از نصب آن ها توسط افراد کم تجربه در این زمینه خودداری کنید زیرا در این صورت ممکن است نه تنها فرایند نصب حفاظ شاخ گوزنی به خوبی انجام نشود بلکه احتمال ایجاد مشکلات از جمله آسیب ها نیز فراهم است . هزینه ی نصب اینگونه حفاظ ها بسیار کم است به همین دلیل به خاطر هزینه های ناچیز سعی کنید کار را به کاردان بدهید .


نرده شاخ گوزنی

البته مدت زمان نصب و اجرا نیز اگر توسط افراد کاردان انجام شود بسیار کوتاه خواهد بود . ناگفته نماند نصب این حفاظ ها یکباره است و لزومی به ترمیم دوره ای آن ها نیست ولی اگر به طور دقیق نصب نشود در سال های بعد نیازمند آن است که ترمیم های خاصی انجام شود . این گونه حفاظ ها به دلیل داشتن شاخک ها تیز و برنده توانسته است نسبت به نرده های قدیمی محبوبیت بیشتری داشته باشند . اگر به فکر حفاظ برای ساختمان خود هستید این مورد بهترین گزینه برای شما است . که هم هزینه ی کمتری را درخواست می کند و هم کارایی بالایی دارد .


حفاظ شاخ گوزنی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی برای ساخت حفاظ شاخ گوزنی مراحل ویژه ای دنبال می شود ابتدا فلزات در اندازه های مشخص برش داده می شود معمولا سایز 10 میلیمتر برای این منظور مناسب است حال بعد از برش های انجام شده سطح حفاظ شاخ گوزنی فرم دهی می شود و بخش های خاص آن تیز می گردد. حال با استفاده از جوشکاری قطعات به هم چسبیده می شود . در ساخت و تولید آن به خلاقیت نیاز است تا بتوان از با استفاده از اصولی ویژه قطعات را به هم اتصال داد تا ظاهری شبیه به شاخ گوزن را داشته باشد .ناگفته نماند میله ها در برخی موارد هم اندازه نیستد و در این حالت جوش خوردن آنها سبب ایجاد شاخ های تیز می شود که به عنوان حفاظ می توان از آن استفاده کرد . به همین آسانی این حفاظ مقاوم ایجاد می شود و نصب می گردد. هزینه هایی که برای نصب حفاظ شاخ گوزنی صرف خواهید کرد بسیار ناچیز است .


حفاظ شاخ گوزنی باغ

حفاظ شاخ گوزنی نسل جدید حفاظ های دیواری اگر یک بررسی ساده بین نرده هایی که در گذشته استفاده می شد و حفاظ های شاخ گوزنی که نسل جدیدی از نرده حفاظ ها می باشند؛ انجام دهید، متوجه خواهید شد نرده های شاخ گوزنی شکل ظاهری و متریال باکیفیت تری را دارا هستند. در ادامه مراحل ساخت آن­ها را به طور مختصر توضیح خواهیم داد. این مدل از نرده حفاظ ها از فلز های مقاوم شکل داده شده، ساخته می­شوند؛ به طوری که سر این حفاظ ها را بسیار تیز و صیقلی می نمایند تا عبور از آن­ها را سخت و دشوار کند. در مرحله ­ی بعد از ساخت، تمامی این پیکان های فلزی را به یکدیگر، بصورت زنجیری جوش می دهند. خریداران می توانند در شکل ها و رنگبندی های متنوع آن­ها را تهیه نمایند و برای قسمت های مختلف ساختمان از آن­ها استفاده کنند. به دلیل تراکم شاخه ها و نوک تیز این دسته از حفاظ ها بهترین گزینه برای حفظ امنیت و استفاده در فضای بیرونی می باشند که از طرفی جنبه ی زیبایی هم دارند. جهت نصب فنس های شاخ گوزنی، بهتر است آن­ها را به نقاط مستحکم و مقاوم اتصال دهید.


بهترین حفاظ روی دیوار

حفاظ دیوار شاخ گوزنی یکی از محبوب ترین و شاخص‌ترین انواع حفاظ دیوار به حساب می آید که این نوع حفاظ دیوار با استفاده از کمترین متریال و با طراحی بسیار ساده ساخته شده با توجه به قیمت بسیار مقرون به صرفه ای که دارد از محبوبیت بسیار زیادی در بازار حفاظ دیوار بهره می برد. در حالت کلی حفاظ دیوار شاخ گوزنی با توجه به اینکه که بسیار آسان تولید می گردد و تولید کردن آن پروسه راحتی دارا می باشد قیمت نسبتاً مقرون به صرفه تری نسبت به انواع دیگر حفاظ دیوار ساختمان دارد.


ایمن ترین حفاظ دیوار

با توجه به اینکه شرکت های بسیار تخصصی و پیشرفته در زمینه تولید انواع مختلف درب و پنجره های حرفه ای به وجود آمدند، شرکت های بسیاری وجود دارند که می توانند حفاظ شاخ گوزنی را در طرح‌های بسیار موثر و پیشرفته تولید نمایند. در حالت کلی این نوع حفاظ به عنوان یک مانع بسیار مناسب در برابر نفوذ دزدان و مهاجمان برای ساختمان های مختلف به حساب می آید. در تولید انواع مختلف حفاظ شاخ گوزنی از جوش و رنگ بسیار ساده و ابتدایی استفاده شده اما وزن آن نیز پایین در نظر گرفته می شود که هرچه این وزن کمتر باشد کیفیت نرده نیز کمتر خواهد بود. از حفاظ دیوار شاخ گوزنی برای دامداری ها، باغ ها و محله های بزرگ که بحث صرفه‌جویی قیمت مدنظر قرار گرفته می شود استفاده می گردد. همچنین پیشنهاد می گردد تا از این نوع حفاظ برای عبور و مرور زیاد بوده و یا در معرض دید هستند استفاده نشود. بهترین سایز برای حفاظ شاخ گوزنی 90 سانتی متر می باشد که قیمت این نوع حفاظ به عنوان مقرون به صرفه ترین قیمت بوده و در مقایسه با ارتفاعات دیگر مانند 60 سانتی متر یا 70 سانتی متر دارای اندکی تفاوت می باشد.


نصب حفاظ شاخ گوزنی

در طول تاریخ انسان ها همواره به دنبال راهی برای افزایش امنیت خود، خانواده و‌ اموال خویش بوده اند. شکل تهدیدها در سالیان دراز و در طول تاریخ تغییر یافته است؛ پیش از این در زمان های قدیم انسان ها بیشتر به فکر حفاظت خود در برابر حیوانات و بلایای طبیعی بوده اند اما امروزه بیش از همه چیز در پی محافظت خود و اموال از سارقان اند. به همین منظور، بدیهی است جهت محافظت از خود، اموال و محل سکونت وکار، میبایست از حفاظ، ابزارآلات و تکنیک های مناسب استفاده کرد. حفاظ شاخ گوزنی نوعی نرده روی دیوار است که یکی از بهترین روش های افزایش امنیت روی دیوار به شمار می رود و همانطور که از نام آن پیداست، دلیل نام گذاری این نوع حفاظ شکل ظاهری آن و شباهت به شاخ گوزن می باشد.


اجرای حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی افراد با تجربه در این زمینه برش های شاخه ها را با رعایت برخی از اصول ها انجام می دهند به عنوان مثال در برش شاخک های کوچک به صورت زاویه دار باید دقت کافی انجام شود که شاخک ها به اندازه ی کافی تیز و برنده باشند . پس از فرایند برش کاری باید میله ی مربوطه خم شوند برای انجام این فرایند از دستگاه پرس استفاده می شود . با استفاده از این دستگاه می توان قالب های مختلف و دلخواه را تهیه کرد . برای جوشکاری آن نیز باید چیدمان خاصی از قبل در نظر گرفته شود . حفاظ شاخ گوزنی آماده می باشد کافی است آن را رنگ آمیزی کنید که در این مرحله نیز خریدار مشخص می کند از چه رنگی باید استفاده شود تا مناسب ساختمان مورد استفاده باشد .


خرید حفاظ شاخ گوزنی

حصار شاخ گوزنی راهکاری مناسب برای جلوگیری از ورود دزدها به ساختمان است. حفاظ شاخ گوزنی متشکل از سازه‌های فلزی محکم و فولادهایی مقاوم، نوک تیز است که معمولا بر روی دیوار نصب می‌شود. ساختار حفاظ شاخ گوزنی به گونه‌ای است که امکان عبور از آن وجود ندارد و در نتیجه امکان ورود سارقین را کاهش می‌دهد. ویژگی‌ها و قیمت حصار شاخ گوزنی با توجه به نوع متریال آهنی و حتی رنگ آن مشخص می‌شود. هم‌چنین حصار شاخ گوزنی ارتفاع،‌ کیفیت و قیمت‌های متفاوتی دارد و با توجه به درخواست مشتری، نوع میلگرد و حجم آن در هر متر(تراکم) متفاوت است.


فروش حفاظ شاخ گوزنی

چه ایده ای سبب به وجود آمدن چنین حفاظی گردید و ابتدا چه کسانی از این گونه ایده ها استفاده کردند مردمان کشور روسیه اولین افرادی بودند که از حفاظ شاخ گوزن برای ایجاد امنیت استفاده می کردند و سپس استفاده ی آن در سراسر جهان گسترش پیدا کرد . در بخش های مختلف کشورمان از جمله مناطق کوهستانی مردم با این روش آشنا بودند قبل از اینکه این ایده از کشور روسیه وارد کشورمان شود . مردم نواحی شمال غرب کشور با به کار بردن شاخه های درختان و قرار دادن آن ها به صورت شاخ گوزنی از گزند حیوانات در امان بودند ولی استفاده از چوب شکسته ی درختان در همه ی شرایط امکان پذیر نبود. بعد از استقبال عمومی بالا از این گونه حفاظ ها امروز به طور وسیع از آن ها در ساختمان های مختلف استفاده می شود و همین امر سبب شده است در شهرهای بزرگ شاهد استفاده ی گسترده ی این گونه شاخ ها برای ایجاد امنیت بود . تاکنون هیچ شرکت تولیدی نتوانسته است تولید این محصول را به ثبت برساند به همین دلیل اولین تولید کننده گان این محصول مشخص نیست .


نرده حفاظ شاخ گوزنی

برای ساخت حفاظ روی دیوار مهم ترین مولفه جنس متریال ساخت است. استفاده از ضایعات آهن و … برای ساخت حفاظ امنیتی اصلا پیشنهاد نمی شود. حفاظ دیوار حیاط شاخ گوزنی از بهترین آهن کار نکرده طراحی و تولید می شود. ترکم حفاظ بالاست و امکان عبور از بین نرده ها به هیچوجه وجود ندارد. هر چه تراکم حفاظ بیشتر باشد، امکان نفوذ کمتری وجود دارد. تراکم حفاظ را از نصب میله های عمودی آن می توان تشخیص داد. برای ساخت نرده شاخ گوزن ازمیلگرد نمره ۱۰ استاندارد و نو استفاده می شود. این سازه پس از ساخت دچار خمش و پیچش نمی شود و امکان برش آن هم در ارتفاع بالا وجود نخواهد داشت. حتی با فرض امکان برش هم نمی توان از عرض زیاد حفاظ روی دیوار عبور کرد و لازم است تا موانع زیادی از میان برداشته شود که در عمل غیر ممکن است.

از لحاظ هندسی شکل قطعات تشکیل دهنده مدل کلاسیک به شکل نیمه هلال است. این شکل فشار وارده به خود را در تمامی سطح خود به صورت یکنواخت تقسیم می کند که بیشترین مقاومت را در برابر فشار وارده به حفاظ انتقال می دهد. تمامی این قطعات درهم بصورت ضربدر گذر کرده و با استفاده از جوش co2 بخوبی به یکدیگر متصل شده اند که مقاومت آنرا به طور چشم گیری افزایش داده است. حفاظ شاخ گوزنی ایده آل مدل کلاسیک با قرار گرفتن بر روی سطح دیوار از سارقین و کسانی که قصد ورود غیر مجاز را دارند جلوگیری می کند چراکه این مدل پهنایی تا 50سانتی متر دارد که این پهنا از ابتدای حفاظ تا بالای آن ادامه دارد.

حفاظ شاخ گوزني در مقايسه با حفاظ بوته اي در استحکام و زيبايي، در رتبه بالاتري مي باشد. حفاظ شاخ گوزني در سايز هاي مختلف و قابليت اضافه کردن تراکم شاخک ها را دارد. نصب آسان و همخواني رنگ و جلوه ي شاخک ها با نماي ساختمان، ماندگاري رنگ در شرايط آب و هوايي مختلف از ويژگي هاي حفاظ شاخ گوزني مي باشد. حفاظ شاخ گوزني از نظر هزينه نصب و توليد از نظر اقتصادي نسبت به حفاظ بوته اي به صرفه تر مي باشد. حفاظ شاخ گوزني داراي عرض زياد بوده و امکان تعيين عرض آن نسبت به عرض مکان مورد نظر و همچنين نياز مشتري وجود دارد.در انتخاب ارتفاع حفاظ شاخ گوزني، مي توان با در نظر گرفتن و سنجيدن ارتفاع ديوار ها و فنس هاي مورد نظر، بلند و کوتاه توليد و نصب گردد.قيمت فروش نرده حفاظ ساختمان نرده حفاظ روي ديوار و توليد کننده انواع نرده و توليد حفاظ شاخ گوزني حفاظ بوته اي ، حفاظ ليليوم حفاظ افرا توليد انواع نرده ، حفاظ روي ديوار توليد شاخ گوزني ، نرده روي ديوار ، قيمت نرده ديوار اولين و بزرگترين طراح و توليدکننده حفاظ ساختمان با کيفيت عالي توليد انواع نرده و حفاظ ديوار به هدف ايجاد تنوع در طرح و ايمني بالا، کيفيت بيشتر، با طرح هاي روز با توجه نياز صنعت نرده حفاظ ساختمان .


شاخ گوزنی

استفاده از حفاظ شاخ گوزنی در اطراف باغ ها

در برخی موارد دیده شده است که برای محافظت از ورود به باغ ها و باغچه ها از حفاظ های شاخ گوزنی دورتادور محل استفاده می شود، استفاده از حفاظ شاخ گوزنی در این مکان ها چندان مرسوم نیست ولی همانطور که گفته شد در برخی مناطق از باغ ها از این حفاظ ها استفاده می شود. در صورتی که قصد نصب حفاظ در این مکان ها را دارید باید دقت داشته باشید که حفاظ هایی که در این مکان ها نصب می کنید باید حداقل 150 سانت ارتفاع داشته باشند تا از ورود حیوان و انسان جلوگیری شود .

نصب حفاظ شاخ گوزنی در لواسان

منطقه لواسان یکی از مناطق تفریحی کشور می باشد که ساخت و ساز خانه های ویلایی و تفریحی رواج بسیاری در این منطقه دارد .خانه هایی که در این مطنقه ساخته می شوند اکثرا خانه های ویلایی هستند و در اکثر روزهای هفته خالی از سکنه می باشند و در ایام تعطلات معمولا این خانه ها مورد استفاده قرار می گیرند از این رو تامین امنیت این خانه ها یکی از ضروریات محسوب می شود .


گارد شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی ایده ی ساخت اینگونه حفاظ کاملا الهام گرفتم از طبیعت است . تنها تبدیلی که صورت گرفته به علت عدم استفاده از چوب درختان به کارگیری فلزات ایده ی بی نظیر بوده است . زیرا فلزات مقاومت بالایی دارند و این امر سبب شده است که کارایی آنها نیز بیشتر باشد . با محبوبیت بیشتر حفاظ شاخ گوزنی امروزه می توانیم شاهد به کارگیری آن ها در بخش های مختلف باشیم، به ویژه ساختمان های بزرگ ساخته شده به شدت به امنیت بالایی نیازمند هستند و استفاده از این حفاظ شاخ گوزنی ایده ی مناسبی برای دستیابی به امنیت بیشتر در مقابل هزینه های کم است . . قبل از سفارش این گونه حفاظ ها می توانید در مورد طول و رنگ و البته برخی از ویژگی های دیگر آنها اظهار نظر کنید . معمولا افرادی که در ساخت این گونه حفاظ ها فعالیت دارند نظر مشتری را در تهیه ی آن ها به کار می گیرند . تهیه و آماده سازی آن ها نیز آسان است به همین دلیل در کوتاهترین مدت که سفارش داده اید می توانید آنها را دریافت کنید .

شاخ های زیبا، قوی و در هم پیچیده گوزن الهام بخش طراحی حفاظ شاخ گوزنی است. حفاظ شاخ گوزن نه تنها به لحاظ ظاهری بلکه از نظر استحکام نیز دست کمی از شاخ های قوی گوزن ندارد. نرده حفاظ شاخ گوزنی از نمونه های برتر حفاظ روی دیوار است که این روزها در همه منازل نصب شده است. انواع حفاظ دیوار حیاط، نرده فلزی بالکن، نرده حفاظ کارگاهی و … برای جلوگیری از ورود سارقین نصب می شود. نرده حفاظ شاخ گوزنی به لحاظ بصری از زیباترین طرح نرده حفاظ است و علاوه بر کاهش ضریب نفوذ به فضای داخل، به نمای شهری نیز آسیب نمی رساند.


محافظ شاخ گوزنی

امروزه با طراحی و ساخت حفاظ های جدید نظیر حفاظ های شاخ گوزنی حفاظ بوته ای حفاظ آبشاری و…. رشد چشمگیری در زمینه حفاظ ها ایجاد شد. این حفاظ ها از نظر امنیت بسیار کاربردی هستند و صاحبان ملک دیگر دچار دوگانگی نمی شوند و دیگر نیاز نیست میان امنیت و زیبایی نمای ساختمان یکی را انتخاب کنند. حفاظ شاخ گوزنی حتی برای تکمیل زیبایی برخی از نماها به کار می رود.این مدل از حفاظ از لحاظ امنیت مورد تایید و تاکید پلیس می باشد. حفاظ شاخ گوزنی دارای انواع طرح هاست که کارای هر طرح متفاوت از طرح دیگر است. هر کدام از طرح ها دارای ارتفاع های مختلف و عرض های متفاوت می باشد. ارتفاع و عرض هر کدام از مدل ها متناسب با خود آن مدل طراحی شده است. شما در انتخاب حفاظ باید به مدل، عرض و ارتفاع حفاظ انتخابی خود توجه کنید. حفاظ شاخ گوزنی به گونه ای طراحی شده است که این مدل از حفاظ ها بر روی انواع دیوار با متریال های مختلف قابل نصب است. توجه کنید مناسب ترین عرض برای انواع حفاظ به صورت استاندارد ۵۰ سانتی متر می باشد که امکان عبور از حفاظ را به پایین ترین حد ممکن می‌رساند. عرض حفاظ به‌ اندازه ارتفاع حفاظ اهمیت دارد. ساختار حفاظ های شاخ گوزنی بصورتی است که سارق هر چند حرفه ای ولی با توجه به نوک تیز و برنده میلگردهای بکار رفته در ساخت حفاظ، امکان عبور از آن را نخواهد داشت . در ساخت این نوع حفاظ از فولاد مقاوم و میلگردهای ۱۰ استفاده می شود و ارتفاع آن بسته به شرایط از ۳۰ تا ۱۴۰ است و امکان افزایش با توجه به محل و نظر کارشناسان شرکت آهن سازه قابل نصب است.

متریال های استفاده شده در تولید انواع فنس های شاخ گوزن، نیازی به مراقبت های متعدد پس از نصب نخواهند داشت و ماندگاری و دوام بالایی دارند. به کمک نصب محافظ، آرامش خاطر برای تک تک اعضای خانه و یا افراد حاضر در محل کار فراهم می­ شود و همچنین نصب آن­ها نیازی به تخصص ندارد؛ چرا که اجرای ساده و اصولی، مزیت و مشخصه ی مهم این نوع حصارها می باشد. با انتخاب صحیح و استفاده از انواع حصار مناسب، برای فضای داخلی، احساس خطر و ناامنی را به حداقل خواهید رساند و حتی در طول شب نیز در کنار اعضای خانواده و یا افراد حاضر در محل کار، می توانید با آسایش خاطر به فعالیت بپردازید و نگران ورود سارقین و افراد غریبه نباشید. این نوع فنس ها، از انواع فنس های با دوام و بسیار مقاوم در برابر تخریب هستند که محل نصب آن­ها بر روی دیوار ساختمان می باشد. می­توانید با هزینه­ ی بسیار اندک نسبت به سایر روش­ها، این نرده ها را تهیه و نصب کنید و امنیت ساختمان را تضمین نمایید. نرده حفاظ های شاخ گوزنی همانطور که در بالا قید شد، انواع مختلفی دارند که کارایی آن­ها مشابه هم است؛ تنها تفاوت های جزیی در ظاهر و طول آن­ها با یکدیگر باعث شده تا تقسیم بندی هایی جداگانه داشته باشند.

در گذشته استفاده از حفاظ شاخ گوزنی یا مدل های دیگر بسیار رایج نبود و به همین خاطر اکثر خانه ها ارتفاع دیوارشان زیاد بود. ولی بعد از مدتی استفاده از حفاظ ها برای خانه ها یا ویلا بسیار بیشتر شد. در اویل حفاظ های نیزه ای و امروزه به خاطر امنیت بیشتر حفاظ های شاخ گوزنی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.


حفاظ شاخ گوزنی آهنی روی دیوار چقدر است؟

حفاظ شاخ گوزنی چند نوع دارد؟

حفاظ های شاخ گوزنی در تهران و کرج و همچنین شهر های شمال و جنوب کشور قابل نصب است. تنها یکی از تعدادی از انواع حفاظ های امنیتی ضد صعود هستند و در حالی که نام حفاظ دیوار نشان می دهد که برای نصب بر روی دیوار (معمولاً در امتداد لبه بالایی) طراحی شده اند، اما اغلب می توان آنها را به صورت جوش داده شده یا غیره نیز یافت و در امتداد بالای دروازه های فولادی و نرده های محکم ثابت شده است.

اگر بخواهیم به انواع حفاظ شاخ گوزنی اشاره کنیم می توانیم به حفاظ مدل لیلیوم ، حفاظ مدل بوته ای و آبشاری اشاره کنیم.


از کجا می‌توان حفاظ شاخ گوزنی آهنی روی دیوار خریداری کرد؟

تفاوت فنس و حفاظ :

عمدتا افراد به این باورند که معنا و کاربرد این دو کلمه با یکدیگر برابرند اما این طور نیست.
استفاده ی فنس اغلب بدون دیوار یا بر روی دیوار های بسیار کوتاه استفاده می شوند و ایراد فنس ها نیز این است که دیگر امنیت کافی را ندارند و با استفاده از سیم چین های پیشرفته می توان آنها را قطع نمود و به عبارتی دیگر امروزه فنس ها دیگر انتخابی مناسب برای امنیت برای ویلا و غیره مناسب نمی باشند.

حفاظ ها که پیشرفته‌تر می باشند و بر روی دیوار ها و پنجره ها نصب میشوند ، و بهترین نوع آن حفاظ شاخ گوزنی می باشد که اکثرا مورد استفاده قرار می گیرد.


چگونه می‌توان حفاظ شاخ گوزنی آهنی روی دیوار نصب کرد؟

وزن حفاظ شاخ گوزنی :

عمدتا در مناطق خلوت و خارج از شهر از حفاظ شاخ گوزنی پرتراکم که تقریبا وزن بیشتری را دارا هستند استفاده می شوند ولی برای مناطق مسکونی و اداری و غیره از حفاظ شاخ گوزنی دیواری کم تراکم که وزن کمتر و سبک دارند استفاده می شوند.

وزن حفاظ شاخ گوزنی به تراکم میله ها ربط دارد که شما می توانید نسبت به محیط و فضای خانه خود انتخاب مناسب داشته باشید


کدام فروشگاه‌ها حفاظ شاخ گوزنی آهنی روی دیوار را به فروش می‌رسانند؟

رنگ حفاظ شاخ گوزنی :

حفاظی که مورد استفاده قرار می گیرد بایستی در نظر داشت که طوری باشد که شبیه به زندان نباشد و باید به طور کامل رنگ شده باشد و رنگی که بهترین رنگ مد نظر میباشد ، رنگ الکترواستاتیک کوره ای می باشد.

رنگی که استفاده می شود باید به گونه ای باشد که در آب و هوای مختلف از بین یا آسیب ندیده باشد و در هنگام رنگ آمیزی از قلم متداول استفاده نشده باشد. به همین خاطر رنگ استفاده شده در حفاظ شاخ گوزنی، رنگ الکترواستاتیک کوره ای می باشد.


چگونه می‌توان حفاظ شاخ گوزنی آهنی روی دیوار را سفارش داد؟

رنگ الکترواستاتیک چیست ؟

رنگ آمیزی الکترواستاتیک پوششی به همان اندازه صاف و محافظ ایجاد می کند، اما این فرآیند قابل حمل است و می تواند در محل انجام شود تا اشیاء فلزی موجود را بازسازی کند. از بین رفتن و از دست دادن رنگ و پاشش بیش از حد رنگ آمیزی الکترواستاتیک می تواند تا 98% نرخ انتقال داشته باشد که باعث کاهش پاشش بیش از حد و هدر رفتن رنگ می شود. پس بهتر است در حفاظ شاخ گوزنی از این رنگ استفاده شود

بسیار شبیه به رنگ آمیزی اسپری استاندارد بدون آشفتگی است. این محلی با رنگ مرطوب انجام می شود که به 12 تا 24 ساعت برای درمان نیاز دارد، اما اغلب در برابر لمس تنها در چند ساعت خشک می شود.

نگهداری از حفاظ های شاخ گوزنی

بهترین مزیتی که حفاظ های شاخ گوزنی نسبت به دیگر حفاظ ها دارد ، روشش نگهداری از آنها می باشد، حفاظ شاخ گوزنی اصلا نیاز به رسیدگی ندارند و اگر از رنگ های مناسب استفاده شود باعث جلوگیری از زنگ زدگی می شود و شما میتوانید به مدت زیادی از این حفاظ ها استفاده کنید.

حرف آخر این که اگر شما نیاز دارید تا از حفاظ شاخ گوزنی استفاده کنید میتوانید از تیم و کارشناسان ما استفاده کنید تا تمام نیاز های شما را بررسی و طبق آن شما را به رایگان راهنمایی کنند.حفاظ شاخ گوزنی ایمن سنترال
🔹 نوع حفاظ شاخ گوزنی 🔸 بهترین مدل های حفاظ شاخ گوزنی موجود است
💎 قیمت حفاظ شاخ گوزنی 🥉 نازل ترین قیمت بازار
🚚 بازه سفارش نصب حفاظ شاخ گوزنی 🚛 بازه زمانی 2 الی 4 روزه
🧡 خدمات پس از فروش 💚 مادام العمر
🛠️ نحوه ثبت سفارش 👨‍🔧 تماس با کارشناس فروش ایمن سنترال و انجام سفارش در کمترین زمان


خدمات ایمن سنترال
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت قیمت محصولات و تخفیف‌های ما تماس بگیرید.

09127800603 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتا ایتا