راهبند پارکینگ


راهبند خودرویی وسیله‌ای است که برای ورود و خروج، وسیله نقلیه را کنترل می‌کند و نصب راه بند برای مکان‌هایی که تردد زیادی دارند بسیار مناسب است. ایمن سنترال با داشتن سال‌ها تجربه در خصوص راه اندازی و نصب انواع راهبند با نازلترین قیمت آماده ارائه خدمات می‌باشد. کاری که راهبند کنترل خودرو بر عهده دارد را معمولا نمی‌توان از جک پارکینگی انتظار داشت چرا که در صورت استفاده از جک درب اتوماتیک تردد به کندی انجام می‌پذیرد و در صورت تردد بالا عمر جک پارکینگ بسیار پایین می‌آید.


راهبند بازویی

آشنایی با راهبند تردد کنترل خودرو

راه بند وسیله‌ای یا به اصطلاح دقیق تر، مانعی برای کنترل انواع تردد در فضاهای مختلف جامعه به نیت نظارت و کنترل رفت و آمد وسایل نقلیه و اشخاص می‌باشد. برندهای مختلفی در راهبند اتوماتیک وجود دارد که برخی از آن‌ها قدمت طولانی و خدمات و پشتیبانی خوبی دارند، راهبندهای زیادی هم وجود دارد که تازه وارد بازار شده‌اند که اطلاعات دقیقی از کیفیت و خدمات آن‌ها در دست نیست. این راهبندها ممکن است ظاهر زیبا و گول زننده‌ای داشته باشند ولی از لحاظ فنی و تکنولوژی بسیار ساده و بی‌کیفیت هستند و شمارا اذیت میکنند و فروشنده نیز ممکن است خدماتی به شما ندهد. بنابراین در هنگام خرید راهبند اتوماتیک از برندهای سابقه دار خرید کنید تا به مشکل نخورید.


ساختار نصب راه بند برقی

متعلقات نصب راهبند

به لوازم جانبی راهبند توجه کنید این که در پک راهبند چشمی ایمنی وجود دارد یا خیر و تعداد ریموت‌ها و کلید دستی را بافروشنده چک کنید. بعضی از راهبندهای ایتالیایی در دوحالت نیم ست و تمام ست فروخته می‌شوند که تمام ست میتواند شامل قاب بدنه، پایه بوم، و چشمی ایمنی باشد. اگر درمکانی که میخواهید راهبند نصب کنید نور کافی وجودندارد و احتمال برخورد خودرو و راهبند وجود دارد میتوان از راهبندهایی با بوم LED دار فابریک استفاده کنید، و یا خودتان بر روی بوم LED نواری نصب کنید. به هر حال بهتر است برای جلوگیری از برخورد خودرو به راهبند از LED استفاده کنید.


چگونگی سفارش راهبند برقی

قیمت خرید راهبند پارکینگ خودرو

حتماً برای شما هم ایجاد امنیت و مضاعف نمودن آن بسیار اهمیت دارد، بنابراین یکی از مسائل مهم که امروزه بسیار از سوی مشترکین و کاربران مورد توجه قرار گرفته است، سیستم مدیریت و حفاظ پارکینگ می‌باشد. بدین منظور افراد زیادی همواره از راه بند جهت افزایش امنیت استفاده می‌کنند.

به طور کلی راهبندهای ریموت دار همانند یک مانع و سد در قسمت ورودی و خروجی پارکینگ واقع می‌شوند؛ در نتیجه موجب محدودیت ترددها می‌گردند، این کار موجب می‌شود تا هر شخصی اجازه ورود به پارکینگ را نداشته باشد مگر اینکه از سوی نگهبان بتواند اجازه را کسب نماید پس، بدانید زمانی که شما برای اماکن مورد نظر از راه بند استفاده می‌کنید در حقیقت امنیت آن منطقه برایتان بسیار اهمیت داشته است.


کاربردهای مختلف راهبند کنترلی

سفارش نصب راه بند بازویی کنترلی

امروزه پیشرفت تکنولوژی، جهت تأمین نیازها و احتیاجات بشر، گام‌های اساسی و قابل توجهی را برداشته است. از جمله فناوری‌های نوین بشری، راهبندها هستند که با ساختار مدرن خود، تردد و عبور و مرور خودروها و دیگر وسایل نقلیه را کنترل و ثبت و ضبط می‌نمایند.

پیش از این که مقاله‌ی پیش رو، وارد قسمت اصلی متن گردد، ضروری ست تعریف مختصر و مفیدی از کلمه‌ی راهبند ارائه داده شود.


نصاب راه بند

راهبند چیست؟

راهبند در لغت به معنای بستن راه و مسیر، کسی یا چیزی که راه را مسدود کند، مانع یا بازدارنده و … آورده شده است. راهبند کنترل ماشین جلوی پارکینگ در اصطلاح ابزاری متحرک و حفاظتی ست که جهت بستن موقت مسیر و کنترل ورود و خروج وسایل نقلیه در محل‌های پرتردد استفاده می‌گردد.

این وسیله‌ی پرکاربرد در ورودی ادارات و سازمان‌های دولتی و خصوصی، کارخانجات، مراکز آموزشی، پارکینگ‌های عمومی، مراکز درمانی، اماکن تفریحی، مراکز خرید، اماکن نظامی، مجتمع‌های مسکونی و … نصب می‌شود تا از ورود و خروجهای متفرقه و غیرمجاز به محوطه و محل مورد نظر جلوگیری به عمل آید. راهبندها در انواع متفاوتی در بازار وجود دارند که با توجه به نوع نیاز و کاربردشان در دسترس و قابل استفاده هستند.

راهبندها براساس عملکرد محرک به دو نوع الکترومکانیک و الکتروهیدرولیک و بر اساس نوع اهرم یا بازو به انواع بازویی یا میله ای، بازو فنس دار، بازو تاشو 90 درجه، بازو تاشو 180 درجه و بازو تلسکوپی تقسیم می‌شوند. البته انواع دیگری از راهبندها مانند راهبند ستونی (بولارد)، راهبند اکاردئونی (کشویی)، سطحی یکطرفه و … نیز وجود دارند که هر کدام از آن‌ها ویژگی‌ها و مزیت‌های منحصر به فرد خودشان را دارند.

لازم به ذکر است، راهبند بازویی به دلیل پایین بودن میزان فرسایش، قیمت مناسب و کارکرد سریع و موثر یکی از رایج‌ترین و کابردی‌ترین انواع راهبندهای موجود به حساب می‌آید.

نکاتی که هنگام خرید راهبند باید رعایت گردد:


راهبند خودرویی

موقعیت و ابعاد خودرو و مکان نصب راهبند

برای خرید یک راهبند مناسب باید به ارتفاع و عرض محل قرار گیری راهبند و همچنین ارتفاع خودروها بسیار دقت شود. به عنوان مثال اگر بخواهیم راهبند را برای مکانی با تردد ماشین‌های سنگین یا مکان‌های مسقف خریداری کنیم، لازم است با راهنمایی مشاورین متخصص، راهبندی را انتخاب نماییم که این ویژگی مهم را پوشش دهد.

میزان تردد

برخی از انواع راهبندها دارای محدودیت تردد هستند و امکان استفاده در مکان‌های پرتردد را ندارند. بنابراین در اماکنی که تعداد خودروها و میزان رفت و آمدها بالاست، باید از راهبندهای با تردد نامحدود استفاده نمود.


راه بند برقی

سرعت عملکرد راهبند

یکی از عوامل مهم در خرید راهبند، توجه به میزان سرعت راهبند است. این مسأله مخصوصا در مکان‌های شلوغ حائز اهمیت است. اگر در این مکان‌ها راهبند با سرعت پایین قرار داده شود، با موجی از ترافیک روبرو خواهیم شد که کنترل عبور و مرور را برایمان مشکل می‌سازد.

تجهیزات راهبند

حتی الامکان سعی گردد هنگام خرید، راهبندی انتخاب شود که قابلیت اتصال به تجهیزات جانبی و ایمنی همجون فلاشر، سیستم پلاک خوان، چراغ راهنمایی، سیستم کنترل دستی، سیستم تگ خوان، سنسور تشخیص و … را داشته باشد.


سیستم کنترل تردد ترافیک

مزایای استفاده از راهبند

در ادامه مهم‌ترین مزیت‌های استفاده از راهبند را از نظر می‌گذرانیم:

تأمین امنیت

مهم‌ترین ویژگی استفاده از راهبند، تأمین امنیت است. راهبندها به دو شکل در افزایش ضریب ایمنی و حفاظت از حریم خصوصی نقش دارند.

1- با توجه به این که راهبندها قابلیت کنترل دستی دارند، نگهبان ورودی پس از شناسایی و تأیید فرد مورد نظر، با فشردن دکمه‌ی ریموت، مانع را باز کرده و به این ترتیب، عملا به وسیله‌ی نقلیه، اجازه‌ی ورود به مناطق تحت حفاظت ساختمان داده می‌شود.

2- راهبندهای امروزی با دارا بودن دوربین‌های هوشمند مدار بسته، از افرادی که پشت راهبند یا در حال عبور از آن هستند، خودروهایشان و پلاک آن ها، فیلم و عکس تهیه می‌نمایند تا احیانا در صورت بروز حادثه یا مشکلی به عنوان سند یا مدرک معتبر ارائه گردد.

بدین گونه راهبندها از ورودهای غیرمجاز و ناشناس به محدوده‌ی حفاظت شده جلوگیری به عمل می‌آورند.


قیمت راهبند
مرکز فروش راهبند اتوماتیک
راه بند کنترل ورودی پارکینگ
نصب راهبند

برقراری نظم

نصب و قرارگیری راهبند در جلوی درب ورودی ساختمان ها، کمک زیادی به حفظ نظم وسایل نقلیه نموده است.

خودروها با قرار گرفتن در یک راستا و صف منظم، به نوبت و با فاصله، از سد راهبند عبور کرده و از هرج و مرج و بی‌نظمی در محل تردد جلوگیری می‌شود.


راهبند بازویی

کنترل ترافیک

در برخی موارد از تجهیزات راهبند برای مدیریت ترافیک در مسیرهای شلوغ و پرتردد استفاده می‌شود. در این شرایط، راهبند از طریق نظم بخشیدن و سازمان دهی وسایل نقلیه، ترافیک و ترددها را کنترل می‌نماید و از میزان تصادفات می‌کاهد.

راهبند از جمله تجهیزات بازدارنده یست که برای ایجاد امنیت و کنترل آسان‌تر و بهتر ورود و خروج وسایل نقلیه در ورودی ساختمان‌ها نصب می‌گردد.

راهبندها در انواع متفاوت قابل استفاده هستند که هر کدام قابلیت‌ها و ویزگی‌های خاص خود را دارند و هنگام خرید، نوع نیاز مشتری و کاربرد راهبند، در انتخاب بهترین گزینه تعیین کننده است.

قیمت راهبند با توجه به عواملی همچون برند و شرکت تولید کننده‌ی این محصول، امکانات جانبی به کار رفته در آن ها، کیفیت، سرعت و عملکرد راهبند و غیره بسیار متغیر است.

طبیعی است هر اندازه راهبند، تجهیزات بیشتر و منحصر به فردی داشته باشد، به همان نسبت قیمت بالاتری نیز دارد.


راهبند اتوماتیک

راهبند اتوماتیک

توجه داشته باشید که یکسری عواملی وجود دارد که به شما در انتخاب راهبند برقی مناسب جهت افزایش امنیت کمک خواهد کرد. همانگونه که وقتی شما برای منزل یا ساختمان خود در، پنجره و دیگر موارد را قرار می‌دهید و این کار شما باعث افزایش امنیت برای ساختمان خواهد شد، در نتیجه استفاده از راهبند به ویژه برای اماکن شلوغ و پارکینگ‌ها بسیار حائز اهمیت است و این مسئله منجر به افزایش امنیت خواهد شد؛ به طوری که به هنگام استفاده تا حد زیادی از ورود افراد سارق یا افراد متجاوز به حریم خصوصی افراد کاهش می‌یابد. بهتر است بدانید استفاده از راهبند اگر چه موجب افزایش امنیت می‌گردد حتی باعث می‌شود تا حجم ترافیک تا حد زیادی کنترل شود، یعنی وقتی یک راهبند به عنوان مانع و سدی در مقابل خودروها قرار می‌گیرد بنابراین خودروها برای یکدیگر حق تقدم قائل شده و در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند.

شما با انتخاب یک راهبند به عنوان یک سد امنیتی در آسودگی و افزایش آرامش و رفاه تاثیرات زیادی می‌گذارید. بهتر است بدانید دلایل اساسی به منظور انتخاب یک محصول یا ابزار متناسب با نیاز شما موجود است که در واقع به هنگام تصمیم گیری قادر خواهید بود قسمت یا همه آن را مورد توجه قرار دهید. این مسئله که شما چگونه می‌توانید تا حد زیادی به نحو احسن از قسمت ورودی خود مراقبت کنید و اجازه ورود هر شخصی را به منزل یا فضای مورد نظر ندهید در حقیقت با برگزیدن یک راهبندی که بسیار خوب طراحی شده میسر می‌گردد، یعنی باید راهبند به گونه‌ای طراحی شده باشد که به شکل کاملاً اتوماتیک تنها به افراد مجاز اجازه ورود بدهد. بیشتر افراد همواره قصد استفاده از راهبندی را دارند که بر روی تایمر فعالیت داشته باشد؛ در نتیجه استحقاق این امر نیاز به انتخاب مانعی دارد که اتوماسیون را ارائه بدهد.

راه بند برقی

توجه داشته باشید که راهبندها بر اساس نوع آب و هوا قابلیت نصب پیدا می‌کنند بدین منظور که در مناطقی که دارای آب و هوای متفاوت است در نتیجه بر همان اساس نوع راهبند را نیز انتخاب می‌کنند و به نصب آن می‌پردازند. به عنوان مثال در مناطقی که رطوبت بالا است معمولاً از راهبندهایی استفاده می‌شود که در برابر زنگ زدگی و خوردگی و پوسیدگی از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار هستند.

فناوری‌های مختلف برای یک راهبند مانع اتوماتیکی وجود دارد. یکی از آن‌ها الکترومکانیکی است که به دلیل قابلیت اطمینان آن به طور گسترده‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد. فناوری‌های دیگراغلب تولید کنندگان خاص است. این دستگاه‌های الکترومکانیکی با واحدهای درایو 24 وات DC که می‌توانند به طور مداوم بدون گرما تولید شوند، به وجود می‌آیند، بنابراین موانع الکترومکانیکی می‌توانند به صورت مداوم مورد استفاده قرار گیرند. معمولا یک راهبند اتوماتیک دارای یک دوربین مدار بسته است که به صورت مداوم در حال ثبت تصویر بوده و یکی از اجزا سیستم کنترل تردد می‌باشد. مزیت وجود دوربین مدار بسته ثبت پلاک تمامی خودروها است که علاوه برآن تصویر صورت راننده و سرنشینان به طور واضح ثبت میگردد.

راه بندها عموما در دسته‌بندی‌های مختلفی نامگزاری شده اند. همانطور که در بالا محصولات راهبند را مشاهده میکنید احتمالا تا بحال متوجه شده‌اید راجه به چه چیزی در حال توضیح دادن هستیم. همه ما در نزدیک به شهرهایی چون تهران یا قم یا مشهد با عوارضی‌های بین راهی مواجه شده‌ایم که پس از پرداخت عوارض میله یا بومی دراز از طریق یک دستگاه دستور گرفته، بلند میشود و اجازه تردد ما را می‌دهد.

این یکی از انواع راهبند بود که بیشتر با نام راهبند جاده‌ای معروف می‌باشد. اما گونه‌ای دیگر از این محصولات در ورودی پارکینگ‌ها می‌باشد که توسط نگهبانی ساختمان مسکونی یا اداری مورد نظر اجازه ورود و یا خروج وسایل نقلیه را صادر میکند که با نام راهبند پارکینگ بین مردم شناخته شده است و ده‌ها مورد راهبند دیگر که در بخش انواع راهبند با ذکر نام، به شرح و مشخصات راهبندها میپردازیم. در ادامه به کاربردهای آن نیز پرداخته ایم. و در اخر باید متذکر شویم که یک ویژگی مشترک بین ساخت تمامی راهنبدها وجود دارد و آن هم اینکه تولید راهبند در هر دسته‌بندی به 2 صورت دستی و اتوماتیک می‌باشد.


قیمت خرید راهبند پارکینگ خودرو

روش نصب راهبند برقی و نحوه عملکرد راه بند الکترومکانیک

راهبند الکترومکانیک دارای موتور الکتریکی و گیربکس مکانیکی میباشد که خروجی ان توسط یک چرخ دنده وارد گیربکس بیرونی بزرگتری میشود تا گشتاور و قدرت بیشتری برای بلند کردن بوم یا همان اهرم راهبند اتوماتیک داشته باشد. اهرم راهبند که ممکن است طول 6 متر یا بیشتر ویاکمتر داشته باشد میتواند فشار زیادی را هنگام بلند کردن به متور راهبند اتوماتیک تحمیل کند وباعث خرابی زود هنگام ان شود. به همین دلیل در بیشتر انواع راهبند اتوماتیک از دو فنرجهت بالانس وزن اهرم استفاده میشود. یعنی هنگام پایین امدن اهرم فنر کشیده میشود تا از انرژی پتانسیل ذخیره شده در فنر هنگام بالا امدن اهرم استفاده شود و فشار کمتری به موتور اعمال شود.

هنگام تولید راهبند اتومات، نیروی کششی فنر راهبند را به اندازه طول فابریک اهرم مثلا 6 متر تنظیم میکنند، بنابراین اگر زمان نصب، اهرم را بریده و کوتاه کردید باید نیروی کشش فنر را با پیچ تنظیم ان کمتر کنید تا هنگام پایین امدن، حالا که اهرم سبک شده موتور فشار زیادی را برای غلبه به نیروی فنر تحمل نکند. متاسفانه خیلی از نصابها این مورد را رعایت نمیکنند و باعث استحلاک بالای موتور راهبند میشوند. نکته بعدی تنظیم میکرو سوئیچ راهبند میباشد که حد بالا و پایین ان را مشخص میکند.

تمامی کنترل ورود و خروج وسایل نقلیه‌ای چون ماشین‌های سبک، ماشین سنگین، موتور و همچنین اشخاص را توسط وسیله راهبند امکان‌پذیر می‌باشد. بیشترین کاربردی که ما از راهبند در اجتماع کنونی خود میبینم استفاده‌ی آن در عوارضی جاده های، ایست‌های بازرسی، فروشگاه‌های زنجیره ای، هتل ها، پارکینگ‌های بزرگ و پارکینگ ساختمان‌های اداری و مسکونی، فرودگاه ها، شرکت‌های صنعتی و محاکم قضایی و امنیتی می‌باشد.

راهبند کنترلی در شکل‌های مختلفی در بازار وجود دارد که بر اساس نیاز خریداری میشود مثلا برای مکانهایی که طول درب ورودی بلند است راهبندهای بلند و دراز خریداری میشود و یا در مکانهایی که ورودی کوچکی دارند از راهبندهای کوتاه استفاده میشود. و یا اگر ورودی ساختمان خیلی عریض و پهن باشد بایستی از دو عدد راهبند استفاده کرد که یکی در سمت چپ و دیگری در سمت راست نصب میشود و همزمان با یکدیگر توسط یک ریموت کنترل میشوند و بالا میروند. نوع دیگر از راهبند هم وجود دارد که برقی و خودکار نیست و فاقد میله است و به جای میله از زنجیر استفاده میشود


راهبند درب پارکینگ
راه بند برقی
راهبند تردد
راه بند اتوماتیک برقی
راه بند کنترلی برقی

راهبند خودرویی پارکینگ

زمانی از راه بند پارکینگی صحبت به میان می‌آید یعنی پارکینگ شخصی، پارکینگ اداری، ورودی پارکینگ سازمان‌ها و… که همگی یا به صورت راهبند اتوماتیک متصل به پلاک خوان و یا تحت کنترل واحد نگهبانی پارکینگ، تمامی ترددها را کنترل می‌نمایند. زمانی در مورد راهبند پارکینگی بحث می‌شود عملا داریم درباره مهمترین دغدغه یعنی امنیت و آرامش صحبت میکنیم. راهبندهای پارکینگ با جلوگیری از هرج و مرج و ترددهای مشکوک آسایش را به ما در محل کار یا زندگی هدیه می‌دهد. این واقعا یک شعار نبوده و بارها و بارها در موارد بسیار زیاد و قابل مثالی اتفاق افتاده و ثابت شده است.

قیمت و خرید انواع راهبند پارکینگ را با برقراری تماس، از کارشناسان ایمن سنترال با گرفتن انواع مشاوره رایگان، میتوانید دریافت نمایید. اما بعنوان این نکته شایان ذکر است که قیمت و خرید راه بند پارکینگ بسته به موارد بسیار زیادی میتواند متغییر باشد و هم اینکه در صورت تمایل شما میتوانید هر راهبندی را که برای استفاده در پارکینگ خریداری میکنید به صورت کامل هوشمندسازی کرده و حتی آن را به سامانه پلاک خوان خودرو جهت کنترل تردد اتوماتیک پارکینگ، مجهز نمایید.

این روزها برخی از مناطق در مقایسه با سایر مناطق در کشور بنا بر گفته افراد موجود هجوم افراد مجرم و سارق بیش از پیش مشاهده شده است، بنابراین در این گونه از مناطق افراد هم با بر آن هستند تا بتوانند امنیت و استحکام منازل و ساختمان‌های خود را چند برابر کنند؛ در نتیجه از راهبندهایی استفاده می‌کنند که دارای مقاومت و استحکام زیادی است.

شاید شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که قصد دارید راه‌بندی را انتخاب نمایید که از نظر کارکرد بسیار آسان و راحت باشد و به راحتی بتوانید آن را مورد استفاده قرار دهید؛ بنابراین اولویت اول جهت انتخاب یک راهبند برای شما نوع عملکرد آسان و راحت آن می‌باشد. شما قادر خواهید بود یک فاکتور برای خود تعیین کنید که از راهبندهایی می‌خواهید استفاده نمایید که نیاز به زمان و مصرف انرژی زیادی جهت بررسی نمودن و طریقه کنترل واحدها به دنبال نداشته باشد.

همانگونه که می‌دانید وقتی که می‌خواهید یک وسیله‌ای را خرید کنید ابتدا به کیفیت سپس به ظاهر آن دقت زیادی می‌کنید؛ بنابراین دقت داشته باشید که راهبندها نیز علاوه بر کیفیت و کارایی که دارند بایستی زیبایی‌های خاص خودش را نیز داشته باشد. از این رو هنگامی که مشتریان به منظور خرید راهبند اقدام می‌کنند پس از مشاهده کیفیت و جنس بدنه قطعاً ظاهر و زیبایی را مورد نظر قرار می‌دهند، پس نتیجه می‌گیریم زیبایی ابزارها نیز در شمار ملاک‌های مهم قرار دارد.

هر یک از راه بندها با توجه به کارخانه و یا کشور سازنده خود و همچنین نوع برطرف‌سازی نیاز کاربران از یکسری عملکردهای متعددی برخوردار می‌باشد که عمدتاً راهبندهایی که از نظر قیمت زیاد هستند معمولاً نوع عملکرد آن‌ها نیز بهتر است؛ در نتیجه شما باید با توجه به نوع نیاز خویش آن دسته از راهبندهایی را برگزینید که عملکرد و آپشن آن‌ها جهت افزایش امنیت مفید واقع شود.

بهتر است بدانید از عوامل مهمی که هنگام انتخاب یک راهبند ریموت کنترلی بسیار تاثیر گذار است، هزینه آن می‌باشد که افراد بر اساس هزینه موجود قصد خرید راهبند مورد نیاز خود را دارند. توجه داشته باشید که هزینه تاثیری متقابل در انتخاب راه بند دارد، پس به هنگام خرید حتما کیفیت و نوع راه بند و همچنین هزینه آن را مد نظر قرار دهید.

مهمترین قسمت جهت انتخاب یک راهبند میتواند بماند و گارانتی آن باشد بدین منظور باید دقت داشته باشید که هرگاه قصد دارید یک راهبرد را خریداری نمایید بایستی حتماً از آن دسته شرکت‌های قابل اطمینان و معتبر خرید خود را انجام دهید تا از نظر ضمانت و گارانتی آن خاطرتان جمع باشد؛ چرا که این گونه از کمپانی‌ها یکسری نیروهای حرفه‌ای و تیم‌هایی با دانش فنی جهت نصب محصول پرورش داده‌اند که با انجام عملیات نصب در واقع گارانتی اصلی را به شما می‌دهند.


راهبند ماشین رو

راه بند اتوماتیک

راهبند اتوماتیک به تجهیزاتی گفته می‌شود که عبور و مرور وسایل نقلیه را با اجازه نگهبان، ریموت، دستگاه‌های کارتخوان و یا دیگر وسیله‌های هوشمند بر عهده دارد. بارزانته در زمینه تولید موتور کرکره برقی و موتور ساید و دیگر وسایل کنترل تردد پیش‌تر فعالیت داشته است. بالا بردن عمر مفید دستگاه و اطمینان از کارکرد آن برای مشتریان کمپانی بارزانته تثبیت شده و توانسته تا رضایت آنان را کسب کند. راه بند


مانع تردد پارکینگ

چرا از راهبند استفاده کنیم؟

محل کارو یا منزل شما مهمترین مکان برای شماست و قطعاً می‌خواهید آن‌ها را از هرگونه خسارات و حادثه ایمن کنید و خودتان نیز آرامش و امنیت داشته باشید، یکی از راه‌های حفظ این امنیت سدی به نام راهبند است. زمانی که شما برای درب ورودی ساختمان و یا محل کار خود و یا هر مکانی از یک راهبند استفاده کنید دسترسی به آن محیط را کنترل کرده‌اید و هیچ متجاوزی نمی‌تواند وارد آن محیط شود و فقط وسایل نقلیه و یا کاربران مجاز حق عبور از راهبند را دارند. زمانی که شما از یک راهبند برای امنیت خود استفاده می‌کنید نه تنها یک عامل بازدارنده در مقابل متجاوز قرار دارد، آن شخص متوجه می‌شود شما امنیت خود و منزل خود را جدی گرفته اید، و همچنین شما می‌توانید سطح عملکرد راهبند خود را افزایش و ارتقا دهید و آن را خود کار کنید تا بتوانید نظارت بهتری داشته باشید به عنوان مثال در ساعاتی از روز فقط تعدادی از وسایل نقلیه اجازه عبور داشته باشند و حتی دیگر وسایل نقلیه که در کل روز اجازه عبور داشتند در آن ساعت معین نمی‌توانند دسترسی به محیط را داشته باشند و حتی می‌توانید نرم‌افزار خاص را برای مدار راهبند خود برنامه ریزی کنید تا بتوانید در مواقع خاص از ترددها گزارش گیری انجام دهید.


راهبند کنترلی

راهبند اتوماتیک تردد

گونه دیگری از انواع راهبند، نوع جاده‌ای آن می‌باشد. این دسته از محصولات کنترل تردد را عموما راهبند میله‌ای یا بوم دار تشکیل میدهند. البته در جاده‌ها خصوصا در ایست‌های بازرسی از راهبند انتحاری و راهبند ستونی یا بولارد استفاده می‌شود. در بخش بوم دار معمولا مناسبت‌ترین محصولات جاده‌ای عبارتند از: راهبند 4 متری، 5متری، 6متری، 7متری و 8 متری که در برندهای مختلفی در فروشگاه اینترنتی محصولات امنیتی حفاظتی ایمن سنترال موجود می‌باشد. بخاطر داشته باشید جهت راهنمای انتخاب راهبندهای جاده‌ای بعلت حساسیت بالای آن حتما با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید. زیرا قیمت بالای محصولات راهبند اجازه هیچگونه ریسک و اشتباهی را به ما نمیدهد و در صورت انتخاب سرخود، احتمال انتخاب اشتباه وعدم امکان جبران آن وجود دارد.


راهبند پارکینگ ایمن سنترال
🔹 نوع راهبند پارکینگ 🔸 بهترین مدل های راهبند پارکینگ موجود است
💎 قیمت راهبند پارکینگ 🥉 نازل ترین قیمت بازار
🚚 بازه سفارش نصب راهبند پارکینگ 🚛 بازه زمانی 2 الی 4 روزه
🧡 خدمات پس از فروش 💚 مادام العمر
🛠️ نحوه ثبت سفارش 👨‍🔧 تماس با کارشناس فروش ایمن سنترال و انجام سفارش در کمترین زمان


خدمات ایمن سنترال
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت قیمت محصولات و تخفیف‌های ما تماس بگیرید.

09126788378 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتا ایتا